David žárlí na Martina: Zapomeň, že s ním půjdeš na rally, varuje Natálii

Velkolepé finále se blíží. Sledujte vyvrcholení druhé řady show Love Island v neděli 13. listopadu na Voyo! Natálie a David už jsou z Kanárských ostrovů zpátky v Česku, a proto zavítali do našeho studia Hideaway. V rozhovoru jsme se pobavili nejen o tom, jak proběhlo setkání Davida s jeho bývalou...

Velkolepé finále se blíží. Sledujte vyvrcholení druhé řady show Love Island v neděli 13. listopadu na Voyo! Natálie a David už jsou z Kanárských ostrovů zpátky v Česku, a proto zavítali do našeho studia Hideaway. V rozhovoru jsme se pobavili nejen o tom, jak proběhlo setkání Davida s jeho bývalou přítelkyní Rebekou, ale došlo i na téma žárlení a důvěra ve vztahu. Čelí David a Natálie po návratu do reality hatům? Co se dělo na Love Islandu ve sprše? To se dozvíte v novém dílu show Hideaway!

O vítězi rozhodujete vy! Stáhněte si aplikaci Love Island a dejte hlas oblíbenému páru. Aplikaci Love Island můžete bezplatně stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS. Hlasování končí v sobotu 12. listopadu ve 20:00.

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na Nova Fun.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady