Rebečina maminka se bojí o Natálii! Proč ji kontaktovala?

Pár David a Natálie vzbuzoval v Love Islandu 2022 velké emoce – jedni jim fandili, druzí je nemohli vystát. Davida nakonec fanoušci hlasováním v aplikaci vyřadili a jeho věrná Natálie jej následovala. Jak žije pár po Love Islandu?

David zůstává i po Love Islandu s Natálií. Oba svou lásku dávají na odiv nejen na sociálních sítích – můžete je potkat v pražských ulicích jak jdou ruku v ruce. Co se po návratu z kanárských ostrovů v jejich životech změnilo?

Hejtr sem, hetr tam...

„Čekal jsem to horší, protože jsem si osobně myslel, že dostanu bídu. Ale ty komentáře nakonec nebyly až tak špatné,“ říká David. „Báli jsme se toho, co přijde, až se vrátíme do Česka, ale musím říct, že jsme mile překvapeni,“ sekunduje mu Natálie.

​Přestože na internetu se setkali s veskrze pozitivními reakcemi, v reálu to bylo trochu horší: „Došel jsem k autu a měl jsem propíchané gumy,“ svěřil se David s nepříjemným zážitkem.

Účty s Davidem se rozhodla vyřídit i maminka Rebeky, Davidova bývalá skorotchyně: „Psala mi, že si mám dát na Davida pozor,“ nechápala Natálie.

Setkání s rodinou

S nejbližšími se ještě ani jeden z nich nestihl vidět. Oba jsou z Moravy, ale ještě neměli šanci tam zajet. Rodině Natálie se ale prý nelíbilo, jak se David k jejich dceři choval. Nebojí se David, co na něj řeknou a že mu to vyčtou? „Myslím si, že mi to řeknou, až tam s nimi budu. Oni jsou takoví konzervativní.“

Finále se bude vysílat 13. listopadu klasicky ve 20 hodin na Voyo. Ve 21:40 jej pak diváci pomohou zhlédnout na Nova Fun.

Kdo se stane vítězem druhé řady Love Island Česko & Slovensko? Rozhodnutí je ve vašich rukou! Stáhněte si aplikaci Love Island Česko & Slovensko a tvořte s námi historii ostrova lásky! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady