Nová řada Kriminálky Anděl: Smíchovskou mordpartu spojí rodinná tragédie

Legendy se vracejí. Takový je podtitul páté řady Kriminálky Anděl. Tým smíchovské mordparty opět nastupuje a bude řešit další zapeklité případy vražd. Navíc poprvé oblíbení kriminalisté poodhalí i své soukromí.

David Švehlík, Marek Taclík, Helena Dvořáková a Michal Novotný – čtveřice, po které se fanouškům stýskalo devět let. V páté řadě je navíc doplní hned několik nováčků.

Jedním z nich je například Jiří Langmajer, který ztvární kapitána Jana Součka. Nejčastěji bude Souček spolupracovat s dalším nováčkem v týmu, mladým poručíkem Radimem Fišerem, kterého hraje Oskar Hes. I v reálném životě tyto dva herce dělí léta praxe, ale Jiří Langmajer svého mladšího kolegu nemá tendence poučovat.

Nové postavy Kriminálky Anděl

„Já si Oskara netroufám napomínat, protože je to mimořádně nadaný člověk. Naše dvojice nefunguje tak, že by on byl tím hodným a já tím zlým. Zkrátka nám to dobře funguje, a to je to nejdůležitější,“ prozradil herec.

Kriminálka Anděl - Jiří Langmajer, David Švehlík, Michal Novotný
Jiří Langmajer je novou posilou týmu Kriminálky Anděl.  |  FOTO:  TV Nova

​Dalšími nováčky páté řady Kriminálky Anděl budou Dalibor Gondík v roli šéfa týmu plukovníka Václava Pospíšila, herečka Ema Businská coby laborantka Hana Brodská nebo Lucie Štěpánková jako Vlasta Brodská, maminka Hanky a manželka kapitána Tomáše Benkovského.

Pohled do soukromí a rodinná tragédie

Právě fakt, že se v nové sérii objevují i rodinní příslušníci kriminalistů, naznačuje, že Kriminálka Anděl více pronikne do soukromého života hlavních hrdinů. To potvrzuje i Marek Taclík alias major Oliver Hajn. „Nechci prozrazovat, ale rodinná tragédie nás s Tomášem Benkovským ještě víc propojí,“ naznačil herec.

Premiérový díl páté řady Kriminálky Anděl sledujte 28. srpna na Nově, nebo o týden dřív na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Kriminálka Anděl

Články k pořadu Kriminálka Anděl

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady