Ředitel Kriminálky Anděl nesnáší vedro! Dalibor Gondík tráví léto velmi netradičně

Do Kriminálky Anděl přichází mnoho nových postav. Ředitelem pražské kriminálky bude plukovník Václav Pospíšil, kterého si zahraje Dalibor Gondík. Herec v rozhovoru prozradil, že tráví léto velmi netradičně.

Policista tělem i duší. Šéf kriminálky, které ne tak úplně rozumí. Takový je plukovník Václav Pospíšil, kterého bude hrát Dalibor Gondík. Ztvárnění této postavy si herec dost užil. Nejvíce ho bavila ironie a šťavnaté výrazy, které mohl používat. Ty už brzy uslyšíte na televizních obrazovkách.

Dalibor Gondík slaví Vánoce v létě

Dalibor tráví každé léto velmi netradičně. Neobejde se totiž bez rybí polévky. „Po půl roce vždy dostanu velký absťák a musí se u nás v červenci udělat Vánoce. Připravuje se kapr, ideálně dva saláty a velká rybí polévka. Když to dobře dopadne, ozdobí se i strom,“ prozradil herec v rozhovoru. Často tím prý šokuje své okolí. Zvlášť když k nim přijde návštěva a na stole vidí vánočku.

Společná dovolená s Jiřím Langmajerem

Dalibor Gondík natáčel Kriminálku Anděl po boku svého švagra Jiřího Langmajera. Zřejmě jim ale společně strávený čas nestačil, protože se spolu v době natáčení chystali také na dovolenou. „Chceme jet s celou rodinou po parcích v USA. Už jsem tam dvakrát byl, ale na motorce. Tentokrát to chceme projet autem,“ práskl Dalibor. Podle sociálních sítí to vypadá, že jim jejich plán vyšel. Jiří Langmajer a Adéla Gondíková sdíleli fotky, ze kterých je patrné, že navštívili třeba Hollywood v Los Angeles nebo Antilopí kaňon v Arizoně.

Náročné natáčení Kriminálky Anděl

Dalibor Gondík přiznal, že natáčení pro něj bylo celkem náročné. Musel ho totiž skloubit s ranním vysíláním v Českém rozhlase. „Chtěl bych se vyspat. Budu celý červenec spát a srpen možná taky,“ okomentoval to s nadsázkou. Zase tolik volna ale nemá, protože ho mimo jiné čekají také přípravy na hraní v divadelních hrách.

Seriál Kriminálka Anděl sledujte každé pondělí od 28. srpna na Nově. O týden dříve se na epizody můžete podívat na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Kriminálka Anděl

Články k pořadu Kriminálka Anděl

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady