Jiří Langmajer jako nová posila Kriminálky Anděl: Snažil jsem se v týmu nevybočovat

Kapitán Jan Souček je jedna z nových postav seriálu Kriminálka Anděl, kterého si zahraje Jiří Langmajer. Nová posila týmu bude takzvaná stará škola.

Kriminálka Anděl se po devíti letech znovu objeví na obrazovkách TV Nova s původní mordpartou, ale i novými postavami, které ztvární Jiří Langmajer a Pavla Gajdošíková.

Napínavý děj

„Jednu věc vám říct můžu, aniž bych cokoli prozradil, že jsem z nich ze všech nejstarší,“ řekl s úsměvem Langmajer, který ztvární Jana Součka. 

Začlenění do týmu

Role soudní lékařky Lucie Karasové se ujala Gajdošíková. A jak se jí natáčela Kriminálka Anděl? „Velice mě to bavilo, protože to bylo pro mě něco neuvěřitelného a nového. Spousty nových odborných termínů a super parta,“ popsala herečka.

Také Langmajer se začlenil mezi ostatní členy týmu perfektně: „Já jsem se ani nesnažil nějak vybočovat z toho, co už mají kluci hotové. Já jsem se naopak snažil mezi ně začlenit tak, abych byl co nejméně nápadný.“

Natáčení seriálu

Podle kreativního producenta Davida Musila, má být nová série hlavně dynamičtější a obohacená o soukromou linku Tomáše Benkovského, kterého hraje David Švehlík. I když si atmosféru na place herci pochvalují, natáčení někdy bylo náročné a trvalo déle jak půl roku.

Seriál sledujte každé pondělí od 28. srpna na Nově. O týden dříve se na epizody můžete podívat na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Kriminálka Anděl

Články k pořadu Kriminálka Anděl

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady