Na premiéře Krále Šumavy se to hemžilo celebritami! Čím je minisérie uchvátila?

Král Šumavy: Fantom temného kraje měl v pondělí 21. 11. slavnostní premiéru v Lucerně. Kromě všech hereckých hrdinů se na minisérii v režii Davida Ondříčka přišla podívat celá řada známých osobností. A po zhlédnutí si přítomní diváci nemohli zpracování příběhu vynachválit!

Příběh Josefa Hasila, čtyřiadvacetiletého kuchtíka pohraniční stráže na Šumavě, mohli diváci zhlédnout na premiéře v kinosále Lucerna, kde se promítaly všechny tři díly jednoho z nejočekávanějších počinů letošního roku z produkce Voyo.

Hvězdné herecké obsazení

​Na premiéře nechyběli samozřejmě ani všichni hlavní protagonisté. Kromě režiséra Davida Ondříčka se k příběhu a poslání, které by mohla minisérie předat, vyjádřil také herec Oskar Hes coby odvážný Josef Hasil. Judit Bárdos, která většinou hraje zejména křehké dívky, si pro tentokrát vyzkoušela, jaké to je být drsnou agentkou. A jak sama říká, bylo to pro ni dost náročné. V okouzlujících šatech se předvedla Gabriela Heclová. Na pódiu nesměli chybět ani Jan Nedbal, Vojtěch Vodochodský, Kristýna Ryška, Denis Šafařík, Jan Jankovský a celá řada dalších herců, kteří mohli dokonané dílo po premiéře konečně pořádně oslavit. 

Kdo si nenechal premiéru ujít?

I v hledišti ale nechyběla celá řada známých tváří. Premiéru si nenechal ujít ani Milan Peroutka, který dorazil s Nikolou Čechovou alias Shopaholic Nikol, se kterou moderoval Snídani s Novou. Dorazil také Vašek Matějovský, který aktuálně obměkčuje dívčí srdce svým charismatem coby právník Martin Kalina v seriálu O mě se neboj. Svého syna Vojtu přišel podpořit také Ivan Vodochodský a premiéru si nenechala ujít ani Ljuba Krbová, která ocenila všechny herce s tím, že se tu rodí opravdoví herečtí talenti. K chvále se přidala také její kolegyně ze seriálu Ulice Michelle Hansen: Myslím, že právě ty hrdinské činy, na které se často zapomíná i v historii, jsou ten hlavní důvod, kvůli kterému by se měli diváci na seriál určitě podívat, řekla herečka.

Z reality show na Krále Šumavy

Příběh kuchtíka s obdivuhodným životním příběhem si nenechali ujít ani naši kuchtíci z MasterChefa. Po boku Betty samozřejmě nemohl chybět její partner Vojta a podívat se přišla také vítězka loňské řady Besky. V neposlední řadě se na premiéře sešly také naše zamilované páry z Love Islandu, které se v tak hojném počtu viděly poprvé od opuštění ostrova lásky. Výhercům Denise a Kryštofovi se minisérie moc líbila také díky napětí, které v divákovi vzbuzuje. Mám rád válečné filmy a opravdu oceňuju, že tam jsou i vtipné prvky, zhodnotil Kryštof Novák.  

Galerie

Minisérii Král Šumavy: Fantom temného kraje režiséra Davida Ondříčka sledujte od 9. prosince pouze na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Král Šumavy: Fantom temného kraje

Články k pořadu Král Šumavy: Fantom temného kraje

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady