Tohle Veroniku Žilkovou zabolelo! Co musela řešit s Agátou?

Čtyřicet let na scéně! Veronika Žilková si za tu dobu v bulvárních plátcích o sobě přečetla už ledasco. A stejně tak o své rodině. Ačkoliv sama říká, že má hroší kůži, v některých momentech se sama neudržela. Co podle ní překročilo veškeré meze?

Veronika Žilková zná bulvár půlku svého profesního života. Tu druhou neexistoval. O to větší šok to následně byl. Co o ní kde píšou, netrápilo ani tak Veroniku samotnou, ale mrzelo ji to hlavně kvůli tatínkovi, který tím trpěl. „Najednou šla před zprávami upoutávka na nějaký bulvární časopis, kde byl ošklivý titulek, a on na to nebyl zvyklý. Protože za totáče, tam vycházelo jenom ‚Navždy se Sovětským svazem a nikdy jinak‘, ale ‚Žilková je kráva‘ nevycházelo. On byl úplně šokovaný z té svobody slova, že najednou se smí někdo urazit veřejně,“ líčí Veronika. Poprvé šla k soudu ale teprve až kvůli dceři Agátě, která se stala terčem pozornosti po zvolení II. vicemiss České republiky. 

„Začali o ní psát strašně ošklivě a začali jí podsouvat nemoci, které neměla,“ popisuje Žilková s tím, že soud nakonec nevyhrála. Ta soudkyně řekla, že je to vlastně pro nás reklama. Což bylo hrozné, protože přečíst si něco negativního o svém dítěti a říct ‚Fajn, pište si, co chcete‘, tak to bylo těžké," přiznává.

Jak sama říká, jako herečka má velké štěstí, že ji spousta diváků bere jako rodinu. Já třeba jdu po ulici a lidi mě fakt zastavují a objímají. Protože když měli angínu, maminka jim pustila pohádku a já jsem tam hrála, nebo když se rozcházeli s klukem, tak třeba zrovna se pobavili nad nějakou komedií. Vlastně je to veliký dar, který jsem dostala od života, že už čtyřicet let smím být v této zemi populární," dodává Žilková s vděkem. 

Všechny díly minisérie Jitřní záře s Veronikou Žilkovou sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady