Byla jsem totálně naivní! Co Bučková zažila na ezokurzech?

Petra Bučková si zahrála maminku Jitřní záře ve stejnojmenné minisérii. I v osobním životě má se svou seriálovou postavou mnoho společného. Po dvacítce si vyzkoušela, jaké to je žít více nezávisle a také si prošla celou řadou esoterických kurzů. Proč už je k tomu hodně skeptická?

Osobní rozvoj se dostává do popředí a s ním také nabídka všemožných kurzů a praktik. Ačkoliv má spousta z nich nepochybně smysl, není tomu tak vždy. Herečka Petra Bučková si ozkoušela mnohé, a to především v mladším věku. Zpětně ale přiznává, že byla hodně naivní. 

Ne každý člověk má jen dobré úmysly a je mnoho takových, kteří za vším vidí jen peníze. Nebo taky něco horšího. „Když je tam mladý člověk, který ještě nemá nic za sebou, tak se naplno otevře. Když je tam člověk s rakovinou nebo s nějakou nemocí, kterou prodělal, tak taky zaplatí nebo udělá něco, co by normálně neudělal,“ popisuje Petra a dodává, že je snadné zneužít toho, v jakém stavu lidé jsou. „Vím o někom, kdo si pak bral někoho na pokoj. A té holce bylo ...náct,“ přiznává.

Podle herečky je velmi důležité, kdo daný kurz vede a jak je člověk starý, když se rozhodne na něj jít. „Nevysmívám se tomu hledání ani těm psychotechnikám, naopak si myslím, že některé jsou výborné,“ objasňuje Petra. Jak sama říká, teď už si ale nemůže lhát do kapsy. Naučila se vnímat sama sebe, naslouchat svému tělu, které se pro ni stalo největším rádcem a pomocníkem.

Jitřní záři sledujte na Voyo. Na Nova Plus pak najdete ukázky a bonusy. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady