Veganství, krystaly a astrologie! Čemu věří představitelka Jitřenky?

Hraje Jitřní záři, dívku, která se vůči alternativnímu stylu života své rodiny radikálně vymezí. Ve skutečnosti má Denisa Biskupová k seriálové rodině poměrně blízko. Co by od nich ráda převzala a co už by i na ni bylo moc?

"Jitřní záře mi přišla odvážná a cílevědomá," popisuje Denisa Biskupová charakter postavy, kterou hraje ve stejnojmenném seriálu. Ačkoli dívka s nezvyklým jménem rodinu právě kvůli životu bez hranic opustí, její představitelku by takový životní styl naopak přitahoval.

"Na rozdíl od Jitřní záře bych si takhle přála žít," přiznává. "Asi ne tak důsledně, měla bych počítač, měla bych telefon a nechtěla bych být úplně odříznutá od ostatních lidí," dodává Denisa. Jejím přáním ale je, aby měla domek, kde by si mohla pěstovat vlastní zeleninu a kde by dokázala žít ekologicky.

A nakolik svůj život herečka považuje za alternativní? "Jsem veganka, což je asi už normální," říká Denisa, "a taky mám ráda krystaly. Věřím, že v sobě mají sílu a dokáží léčit. Možná je to alternativní," přemítá.

Co dalšího herečka svěřila v rozhovoru o natáčení minisérie Jitřní záře? Více ve videu!

Celé díly minisérie Jitřní záře sledujte na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady