Auta, zbraně, žádný režim. Jak by děti strávily den bez rodičů?

Jak byste strávily den, kdybyste byly dospělé? Co by vám chybělo v životě na cestách? Chtěly byste žít bez školy? A proč je důležité přátelství? Děti od čtyř do třinácti let se zamýšlely nad otázkami, které přináší minisérie Jitřní záře, na jejich odpovědi se podívejte ve videu!

Minisérie Jitřní záře, kterou právě teď najdete na Voyo, představuje rodinu, která žije mimo společnost a podle vlastních pravidel. U dospělých lidí je třeba respektovat jejich rozhodnutí, ať už jsou jakkoliv sporná, děti jsou však bez možnosti volby a musí následovat své rodiče.

FOTO:  TV Nova

​Zeptali jsme se dětí ve věku čtyři až třináct let na otázky, které Jitřní záře přináší. Líbí se jim jejich jména? Dokázaly by si představit život na cestách? Čtyřletá Amálka by nechtěla žít v autě, šestiletý Honzík by chtěl cestovat do Ameriky nebo Austrálie, třináctiletý Mikuláš už ale myslí i na to, že by mu chyběli kamarádi.

FOTO:  TV Nova

​Děti se pořádně zamyslely i nad otázkou, co to vlastně znamená být dospělý: Rozhodovat, dávat rozkazy, pracovat, to jsou odpovědi, které se objevovaly nejčastěji. A spolu s dospělostí samozřejmě přichází i otázka rodičovství. Jak si děti představují rodičovství a jací rodiče dle vlastních slov budou? Podívejte se na video se všemi otázkami i odpověďmi.

První díly minisérie Jitřní záře najdete už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady