Říkali jí, že je to nevyléčitelná nemoc. Doteď Míše Badinkové nevěří, že se uzdravila sama

Herečka Míša Badinková už se delší dobu zajímá o léčení přírodní cestou. Prášky vyměnila za bylinky a rozhodla se hledat příčiny a neřešit pouze následky. Věří, že za spoustu věcí může také psychika. Jí samotné se to totiž ve velkém potvrdilo.

Míša se vydala pro mnohé více alternativnějším směrem. Ať už tím, že své dcery poslala do lesní školky, nebo tím, že se snaží vyhýbat lékům. „Mně to přijde normální a přirozené. Spíš je pro mě nepřirozené sáhnout po chemii,“ vysvětluje Míša s tím, že by měl člověk třeba na bolest v krku nejdřív zkusit bylinkový čaj, než se vydá do lékárny pro nějakou tabletu. Ostatně jí samotné se to osvědčilo a zatím nemusela ani u svých dcer použít žádné léky.

Když se Míša začala zajímat o psychosomatiku, uvědomila si, že nemoc může být projevem psychiky. Oblíbená herečka mluví o tom, jak se jí díky tomu podařilo zbavit lupénky, kterou trpěla od svých čtyř let. Všichni jí přitom odmalička říkali, že je to nevyléčitelná nemoc. Když jí bylo přibližně osmnáct let, lupénka byla pryč. „Dokonce mi to spousta lidí nevěří, že jsem si ji takhle vyléčila," směje se Míša a dodává, že dnes už je psychosomatika běžná věc a že nejde o žádné čarování.

Co si Míša musela uvědomit a jak zpětně vnímá své vegetariánské období? Pusťte si celý rozhovor ve videu! Jitřní záři sledujte na Voyo. Na Nova Plus pak najdete ukázky a bonusy. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady