• Pořady
  • Jedna rodina
  • Zatím mě to baví! Sebastián ze seriálu Jedna rodina prozradil, jak naloží se svou kariérou

Zatím mě to baví! Sebastián ze seriálu Jedna rodina prozradil, jak naloží se svou kariérou

Sebastian Pöthe začal s herectvím již ve svých pěti letech. Prošel si jak českou, tak zahraniční produkci. V současnosti ho diváci mohou vidět v seriálu Jedna rodina, kde hraje Vaška.

Vašek je synem Petry a Filipa. Nezabývá se tím, co si o něm ostatní myslí. Důležitější je pro něj naplňování svých vášní a využívání svého potenciálu. Kromě talentu na parkour má Vašek blízký vztah s dědečkem Bobem. 

S Vaškem jsme si podobní

Sebastian je ve stejném věku jako jeho seriálová postava. Je mu tedy 13 let. Podobný nemají ale pouze věk: „Já jsem sice na parkour nechodil, ale občas jsem skákal přes zábradlí s kámošema. Taky jsem rád venku. A taky rád hraju na kompu.“ Samotné natáčení je pak velkou pohodou: „Všichni jsou tu strašně fajn. Je tu sranda. Každý natáčení je vždycky zábavný, takže se sem těším.“

Mám už hodně zkušeností

Sebastian není mezi herci žádným nováčkem. „Před natáčením tohoto seriálu jsem měl už hodně zkušeností. Já už točím od malička, od pěti let,“ řekl o svých zkušenostech Sebastian. A dodal, že také hodně dabuje a hraje v divadle. Co si myslí o herectví? „Zatím to vidím tak, že mě to baví. Do budoucna plánuju pořád natáčet, ale jako práci v dospělosti asi ne.“ Čemu konkrétně by se tedy chtěl věnovat? To ještě neví. Chce jít ale na vysokou školu.

​Jedna rodina

Jednu rodinu sledujte každé úterý od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady