Seriál Jedna rodina dostal od diváků to nejmilejší ocenění: Nejsledovanější pořad úterního večera!

Skupina Nova svým úterním programem potvrdila ve všech hlavních cílových skupinách vedoucí postavení na televizním trhu. Nový seriál Jedna rodina zaujal velký počet diváků!

V hlavním vysílacím čase zaujala TV Nova 38,20 % diváků v CS 15-54 u televizních obrazovek a ovládla tak úterní večer. Velmi úspěšně rovněž odstartovala první letošní novinku –⁠ seriál Jedna rodina.

Úspěch seriálu Jedna rodina

Nový rodinný komediální seriál Jedna rodina zaujal 28,06 % diváků u televizních obrazovek v CS 15-54 a stal se v ní nejsledovanějším pořadem po 20. hodině večerní. Na seriál přinášející osudy tří rodin se při jeho úspěšném startu dívalo 953 000 diváků širší věkové skupiny 4+.

Propletené osudy tří rodin

​Osudy pěti dospěláků a pěti dětí byly svedeny dohromady tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na precizním harmonogramu a spolehlivosti všech členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se rozpadne. Členové těchto tří domácností se tak dost často ocitnou ve vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče. Někdy však ta situace může být i pěkně napjatá jako v prvním díle Autosedačka. U mámy je chyba chybou. Když ji ale udělá macecha, je to zločin a řeší ho celá střídavka.

​ Svěží a vtipný pohled na rodinný žánr

„Nova opět dokázala, že umí divákům neustále přinášet nové, kvalitní a úspěšné seriály. Jedna rodina nabízí svěží a vtipný pohled na rodinný žánr. Díky skvělému hereckému obsazení si diváci hned v úvodu oblíbili postavy seriálu. Máme radost z divácké přízně a věříme, že si nenechají ujít i další díly, které přinesou spoustu neotřelých zápletek,“ říká programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Nejsledovanější televizní zpravodajství

​Televizní noviny v úterý večer znovu potvrdily pozici nejsledovanějšího televizního zpravodajství na českém trhu a oslovily 39,14 % diváků v CS 15-54 u televizních obrazovek.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 4. 1. 2023.

Další díl nového rodinného komediálního seriálu Jedna rodina sledujte v úterý 10. ledna od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady