• Pořady
  • Jedna rodina
  • Tereza Kostková o seriálu Jedna rodina: Jsme na tom s Petrou v něčem stejně

Tereza Kostková o seriálu Jedna rodina: Jsme na tom s Petrou v něčem stejně

Rodina, láska, pravda a upřímnost. To jsou pro herečku Terezu Kostkovou ty nejdůležitější hodnoty. A přesně tyto hodnoty má společné s postavou Petry Tejkalové v novém komediálním seriálu Jedna rodina. Herečka dokonce přiznala, že se nechala Petrou inspirovat!

Herečka Tereza Kostková si na dobré vztahy potrpí. I nejvypjatější situace se snaží brát s klidem a chce, aby spolu lidé vycházeli. Stejně tak to má její seriálová postava Petra Tejkalová. „Petra je myslím fajn ženská. Opravdu má ty lidi ráda, má hezký vztah, nebo chce, aby byly hezké vztahy s bývalými partnery a nemá problém s tolerancí. V zásadě její osobnost může působit velmi harmonicky, ale samozřejmě to ne vždycky může být bráno harmonicky z druhé strany,“ popisuje herečka.

Láska k rodině​

Věci a situace nejsou vždy černobílé. „Petřina harmoničnost může způsobit někdy velmi střetové situace. Právě proto, že to myslí dobře, tak to ne vždy každý takto akceptuje a bere. Takže se dostává i do závažnějších situací. Nejde říct, jací jsme, ale jak nás berou ostatní,“ doplňuje Kostková s tím, že v základním smýšlení o životě si je se svou seriálovou postavou velmi podobná. „Něco je trošku jinak, samozřejmě mě baví hledat tu energii a linku. Ale láska k rodině, to, že ta báze je v rodině, že tam to tkví, ve vztazích, v upřímnosti, v pravdě jeden k druhému... to myslím, že máme hodně stejné,“ říká Tereza Kostková.

Tereza Kostková
Musím říct, že mě baví, že mě vybrali, že budu marmeládovnice. To jsem ještě nebyla, to mě těší. Už jsem hned začala doma taky zavařovat.

Marmelády kam se člověk podívá

Petra Tejkalová se v seriálu Jedna rodina odhodlá odejít z rutinní práce a začít svůj byznys s domácími marmeládami. „Musím říct, že mě baví, že mě vybrali, že budu marmeládovnice. To jsem ještě nebyla, to mě těší. Už jsem hned začala doma taky zavařovat. Já jsem dělala jiné věci, ale džemy a marmelády jsem nezavařovala. Jinak já právě hodně ráda peču, vařím, dělám sirupy a všechno možné, takže já bych řekla, že my jsme si s Petrou vlastně hodně podobné v mnoha věcech,“ směje se Tereza.

FOTO:  TV Nova

Další díl nového rodinného komediálního seriálu Jedna rodina sledujte v úterý 10. ledna od 20:20 na TV NovaNebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady