• Pořady
  • Jedna rodina
  • Úplně se v tom vidím! Seriál Jedna rodina si okamžitě získal diváky. Proč tolik milují Terezu Kostkovou?

Úplně se v tom vidím! Seriál Jedna rodina si okamžitě získal diváky. Proč tolik milují Terezu Kostkovou?

Nový seriál Jedna Rodina odstartoval na Voyo i televizních obrazovkách. Co si o něm myslí diváci? To jsme zjišťovali na sociálních sítích.

Rodinný komediální seriál Jedna rodina je o různých vztahových peripetiích. V hlavních rolích se představí Tereza KostkováBerenika KohoutováPavel Zedníček, Filip BlažekZuzana Vejvodová, Eva Holubová, Tomáš Jeřábek a mnozí další. Jaké jsou první reakce diváků?

Velká očekávání

Po premiéře na Voyo se Jedna rodina dočkala přirovnání k O mě se neboj. Důvod je prostý. Diváci se obávají, že seriál bude mít stejně tak jen osm dílů. Přáli by si, aby jich bylo mnohem víc. Někteří z nich se každopádně nemohli dočkat premiéry seriálu na obrazovkách TV Nova, která proběhla 3. ledna. „Já se už na seriál Jedna rodina moc těším,“ stojí v jedné z mnoha reakcí.

Rodinné téma

I když jde často o nervy, hlavní je neztratit hlavu, ať už bydlíš s kýmkoliv a kdekoliv. To je motto seriálu Jedna rodina. Pro mnoho diváky je lákavé vidět tyto peripetie, protože z vlastní zkušenosti často vědí, že doma je to taky někdy pěkná komedie: „Už jsem koukala na Voyo a nebylo to špatný, takový blázinec.“

Galerie

Vyhlížení nového dílu

Diváci se také často nemohou dočkat dalších epizod: „Koukala jsem, vypadá to na dobrý seriál, škoda, že je tam teprve první díl.“ Čas neurychlíme, ale na Voyo pro vás máme připravené mnohé další seriály.

Oblíbená herečka

Nejvíce diváků oslovila herečka Tereza Kostková: „Krásný seriál po dlouhé době, Terezka nikdy nezklame. Ona je záruka, že to bude super.“ V jiné reakci zase stálo: „Moc hezké a Tereza Kostková je boží.“  Divákům se také velmi zalíbila herečka, kterou znají z Jitřní záře: „Kostková to táhne a nová tvář Biskupová mile překvapila.“

Diváci se v seriálu vidí

Dokážete si představit, že se vám podaří dostat do stejných situací jako hlavní představitelé? První diváci seriálu Jedna rodina rozhodně ano: „Úplně se vidím, jak jedu v pyžamu rozvážet kupu děcek včetně cizích a pak řeším, kdo mi vrátil či nevrátil sedačku. Ani ne pro moje dítě, nebo koho na sedačku usadím, aby to nebylo, že prosazuju své děti víc.“

Další díl nového rodinného komediálního seriálu Jedna rodina sledujte v úterý 10. ledna od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady