• Pořady
  • Iveta
  • Třetí řada Ivety? Zásadní budou postavy z druhé série, prozradil režisér Michal Samir

Třetí řada Ivety? Zásadní budou postavy z druhé série, prozradil režisér Michal Samir

Druhá řada minisérie Iveta se dočkala velkolepého finále. Diváci mohli vidět Bartošovou jako úspěšnou ženu, která i přes veškerý obdiv neměla vždy na růžích ustláno. A se protože celá série postarala o skutečně emotivní podívanou, diváky nyní zajímá jediné – dočkáme se dalšího pokračování?

Podle slov Michala Samira ano! Potvrdil to ostatně i na nedávné premiéře druhé řady, kde prozradil, že se už pomalu chystá další série. Přesné datum ale zatím tvůrci neprozradili. A na co se ve třetí řadě můžete těšit?

Média se rozjíždí

Už ve druhé sérii jsme podle režiséra mohli vidět sílící pozici bulvárních médií. Ta se ostatně ukázala ve scéně s tiskovou konferencí.

V devadesátých letech se změnily nejen poměry ve společnosti, ale i v samotné roli médií.  |  FOTO:  TV Nova

​„Ptají se na její osobní život, zpětně také na vztah s Petrem Sepéšim protože jeho odchod Ivetu v té době definoval. Z dnešního pohledu je to jen odvar toho, co známe z pozdějšího období,“ prozradil Michal Samir. „Nástup bulváru je tu zatím naznačen a bude pokračovat ve třetí sérii, kdy už opravdu „pojedeme do plnejch. 

​​Klíčovou roli zde podle všeho bude hrát i novinářka Gabi v podání Zuzany Zlatohlávkové.

Zuzana Zlatohlávková ztvárnila novinářku Gabi, která bude mít prostor i v chystané třetí sérii.  |  FOTO:  TV Nova

„Na začátku je to spíš člověk, který Ivetu obdivuje a ty dvě spolu naváží silný, přátelský vztah,“ řekl pro nova.cz Michal Samir.

​„Z novinářky se stává Ivetina velmi blízká přítelkyně. Jenže my diváci se znalostí všeho, co bylo v budoucnosti, si celou dobu říkáme: ‚Ne, tohle ne, Iveto, tohle nemůže skončit dobře.‘ Myslím, že je důležité zmínit, že Gabi má zásadní roli i ve třetí sérii, kde jejich vztah eskaluje.“

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady