• Pořady
  • Iveta
  • Artur Štaidl na place Ivety: U které scény nemohl chybět?

Artur Štaidl na place Ivety: U které scény nemohl chybět?

Závěrečný díl druhé řady Ivety už dorazil na Voyo. Slavná zpěvačka má za sebou skandál s údajným únosem, po náročném období se jí ale konečně splní sen a dočká se vytouženého syna Artura. Ten skutečný se dokonce na natáčení přišel sám podívat.

Minisérie Iveta vzniká už od příprav se svolením rodiny. Režisér udržuje dobré vztahy i se synem Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla. Artura pozval přímo na plac. 

Artur Štaidl

Během natáčecího dne mohl zhodnotit i výkon svého malého já. Přišel se totiž podívat na scénu, kdy novinářka Gábi zpovídá Ivetu Bartošovou a na klíně jí sedí roční Arturek.

Finále minisérie Iveta. Bartošovou uvidíme poprvé i v roli matky.  |  FOTO:  TV Nova

Psychologické drama

​„My jsme s Arturem stále v kontaktu, hrajeme spolu šachy a chodíme na vodní dýmku,“ řekl pro nova.cz režisér minisérie Michal Samir. „Artur mi věří a ví, že já se k tomu postavím férově. Ale zároveň to není pomník Ivetě Bartošové. Ten příběh je o lidech, je to psychologické drama.“ ​Jako lidi s klady i chybami tak série neukazuje jen Ivetu Bartošovou, ale také Ladislava Štaidla v podání Ondřeje Brzobohatého, jehož obsazení Artur Štaidl vyzdvihoval už v první sérii.

Artur Štaidl a Michal Samir spolu chodí hrát šachy i na vodní dýmku.  |  FOTO:  TV Nova

Brzobohatý? Celý táta

A slova chvály na protagonistu svého otce neztrácel ani tentokrát: „Já jsem pořád extrémně fascinovaný z Ondry Brzobohatého, tam je ta podoba neuvěřitelná.“

Artur Štaidl režiséru Michalu Samirovi zcela důvěřuje.  |  FOTO:  TV Nova

Vzpomínky

Ondřej ​Brzobohatý i Artur Štaidl se přitom znali už z dřívějška. „Naše rodiny se znaly. A já jsem dodnes ve velmi přátelském vztahu s jeho dětmi,“ vzpomínal Ondřej, který si pamatuje i to, že si při návštěvách s malým Arturem hrával.

​Iveta

Blízkost tvůrců i členů rodiny se vyplatila. Znát to jde nejen z diváckých ohlasů, ale i u samotného Artura Štaidla: „Mně to přijde opravdu krásný, co Michal s celým týmem předvedli.“

Pokračování Ivety sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady