• Pořady
  • Iveta
  • Mlátil Morávkovou, nyní manipuluje Bartošovou: Proč Ján Jackuliak v Česku dostává záporné role?

Mlátil Morávkovou, nyní manipuluje Bartošovou: Proč Ján Jackuliak v Česku dostává záporné role?

Charizmatický herec, talentováný zpěvák a tanečník, ale i ten, co zmlátil Danu Morávkovou (nebojte, bylo to jenom v seriálu). Nejen to je Ján Jackuliak, který se nedávno představil v roli řidiče Luboše v pokračované minisérii Iveta. Proč ho Češi znají hlavně v rolích záporáků, ačkoliv se považuje za citlivého jedince?

Zavzpomínejte si s námi na klíčové okamžiky jeho kariéry a užijte si první díl minisérie Iveta 2, kterou už nyní najdete na Voyo.

Prkna, která znamenají zpěv

Ján Jackuliak na první pohled působí jako kovaný drsňák. Jen málokdo by přitom řekl, že vystudoval muzikálové herectví a jako zdatného zpěváka si ho diváci mohou pamatovat i z 6. řady Tvoje tvář má známý hlas.

​Ačkoliv Ján Jackuliak dokáže zpívat jako anděl, jeho tvář působí na filmaře zcela opačně. „Na lidi působím arogantně a nesympaticky,“ shrnul to herec pro nova.cz.

FOTO:  Archiv TV Nova

​​„Když mi bylo myslím 37 let, tak mi začaly přicházet záporné role. Máte rejstřík, kde začínají masoví vrazi, pak to pokračuje k násilníkům přes blázny, psychopaty až po inteligentní vrahy. A celým tím výčtem já jsem si prošel,“ komentuje herec s pobavením své role. Jeden ze záporáků ale v hlavách fanoušků utkvěl nejvíce.

Ten, co zmlátil Morávkovou

Když se někdo odváží vztáhnout ruku na národní poklad Danu Morávkovou, koleduje si o pořádný malér. Své o tom ví i Jackuliak, který si v Ordinaci v růžové zahradě 2 zahrál jejího agresivního přítele Andreje Martynčáka. „Na nádraží na mě jedna babička plivla. Ať se prý vrátím na Slovensko, když mlátím české ženy,“ zavzpomínal herec na setkání s fanynkou v podcastu Face to Face.

FOTO:  Martin Sekanina / Blesk TV MAGAZÍN

Jackuliak a Iveta 

Puncu grázlíků se ale nezbaví ani v pokračování minisérie Iveta. Zde Ján Jackuliak hraje řidiče a člena ochranky Ladislava Štaidla, který na Ivetu Bartošovou vyvíjí určitý profesní tlak.

Ján Jackuliak v Ivetě ztvárnil lehce zápornou postavu řidiče a člena ochranky slavné zpěvačky.  |  FOTO:  TV Nova

​„Já jsem neskutečně citlivý člověk, který miluje svou rodinu. Zbožňuju manželku. Možná i proto, že mám silnou empatii, tak působím tak drsně.“ 

Nejen herecké umění Jána Jackuliaka, ale i Anny Fialové nebo Ondřeje Brzobohatého si můžete už nyní užít v prvním díle minisérie Iveta 2. Druhý díl pak uvidíte už 12. května exkluzivně pouze na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady