Ondřej Brzobohatý o Ivetě a Štaidlovi: V jejich vztahu nemohlo být vše fér

Herec a hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý v rozhovoru pro nova.cz vzpomíná nejen na to, jak probíhala jeho příprava na roli Ladislava Štaidla, kterého si zahrál v pokračování minisérie Iveta.

Ondřej Gregor Brzobohatý dostává pozitivní ohlasy nejen na vizuální podobnost se slavným skladatelem, ale i za jeho věrohodné ztvárnění. Ondřej přípravu rozhodně nepodceni!

„Bál jsem se. Nechtěl jsem zdržovat štáb, herce, režiséra, zároveň jsem se modlil vždycky, když byla klapka a jela se ostrá, abych nešumloval (nezřetelně mluvit, drmolit – pozn). Proto jsem tomu věnoval dlouhou přípravu,“ uvedl v rozhovoru pro nova.cz.

Vztah

Jak po natočení minisérie vnímá vztah Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla? „Bylo to tak napsané i ve scénáři, že měl Štaidl k Ivetě určitý otcovský, opatrovnický vztah. Myslím si, že i z tohoto přístupu nikdy nemohli být vyloženě vyrovnaný pár, kde by bylo všechno fér,“ dodává.

Ladislav Štaidl a Ondřej Gregor Brzobohatý, který skladatele věrně ztvárnil..  |  FOTO:  TV Nova / Profimedia

Kolik osobností, o kterých seriál vypráví, poznal Ondřej Gregor Brzobohatý osobně? Co obnášely jeho poctivé přípravy na roli Ladislava Štaidla? Podívejte se na video.

Druhý díl minisérie Iveta 2 sledujte už 12. května na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady