VZTAHY NA PLACE po 40 dnech? Matěj Hádek z Dámy a Krále odkrývá pravdu

V neděli 22. října na obrazovkách televize Nova odstartoval detektivní seriál Dáma a Král. Mezi hlavní postavy patří i herec Matěj Hádek, který ztvárňuje soukromého vyšetřovatele s pochybnou minulostí Prokopa Krále. Natáčení je v předstihu před vysíláním a herci jsou spolu téměř v dennodenním kontaktu už přes čtyřicet dní. Tak jaké panují na place vztahy? Herec se rozpovídal a prozradil i něco navíc.

 

Přehrát poslední díl

 

Byť kriminální seriál Dáma a Král vstoupil na obrazovky televize Nova teprve před týdnem, celý tým je spolu v úzké spolupráci více jak čtyřicet dní, seriál se samozřejmě natáčí v předstihu. Za tu dobu se herci stihli dobře poznat, jak moc si tedy notují, nebo už zažívají ponorku? A co je při natáčení pro všechny to nejdůležitější, tak nejen o tom se rozpovídal herec Matěj Hádek.

FOTO:  TV Nova


Atmosféru na place si užívá, je prý upřímně vynikající: „Jistě nečekáte, že vám řeknu něco jiného, ale je pravda, že nelžu. Jsou tu lidi, co umí řemeslo, a tak jsme si všichni hezky sedli,“ pochvaluje si Hádek, který si užívá natáčení s Terezou Hofovou, svou seriálovou parťačkou. „My se s Terezkou známe už spoustu let, ještě z našeho společného dřívějšího angažmá, takže mezi námi žádný komunikační problém není.“ Jeho dalším kolegou, se kterým tráví Matěj před kamerou hodně času, je herecké eso Miroslav Donutil. Ten si ho získal milým gestem, ale nejen o tom už v rozhovoru.

FOTO:  Nova.cz


Nový detektivní seriál Dáma a Král můžete sledovat každou neděli ve 20:15 na Nově a po odvysílání na Nova Plus. 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Dáma a Král

Články k pořadu Dáma a Král

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady