NOVÁ POSTAVA v seriálu Dáma a Král: Všimli jste si vyšetřovatele? Hrál i v Policii Modrava!

Pokud jste druhý díl detektivního seriálu Dáma a Král z právnického prostředí sledovali opravdu bedlivě, určitě vám neuniklo, že se v něm objevila nová postava. Všimli jste si jí a víte o koho šlo?

Přehrát poslední díl

V nedělním díle Dámy a Krále, který nesl název Smrtelné vyhlídky, se objevil nový vyšetřovatel, který se po nahlášení nejasností v případu Alfréda Tichoty zabýval detaily vraždy a snažil se tak vypátrat opravdového viníka. Při vyšetřování spolupracoval s právní kanceláří Černý, Braunová a spol.

Majora Pavla Škáru z kriminální policie ztvárnil herec Vilém Udatný, který byl už svým příjmením předurčen, aby hrál role chasníků a chrabrých rytířů, kteří mají pro strach uděláno a o svou lásku se dokážou utkat v pořádném souboji. Zahrál si například v pohádkách Zkřížené meče, O spanilé Jašince nebo O Janovi a podivuhodném příteli. Naposledy jste ale Viléma mohli vidět ve druhém dílu pokračování detektivního seriálu Police Modrava s názvem Případ u Dračí skály, kde ztvárnil chalupáře Koubu, který na Šumavu dojíždí z Prahy na rekreaci a v jehož studně byla nalezena kostra v pokročilém stadiu rozkladu.

FOTO:  Nova.cz

A jak Vilém vnímá svoji nynější seriálovou postavu? „Je to asi dobrý policista, akorát advokáti jsou chytřejší. Protože se v tom umí lépe šťourat než my, myslím si, že je to chytrý. Líbí se mi to,“ prozradil o své roli v seriálu. Na natáčení vzpomíná dobře a je spokojený s partou, která se kolem seriálu sešla.

FOTO:  Nova.cz

„Líbí se mi to soupeření mezi nimi, dá se tam leccos hrát, ale umíme se i špičkovat a být k sobě ironičtí,“ dodal. A jestli už se v seriálu porval nebo natočil nějakou akčnější scénu? Na to se podívejte ve videu!

 

Další díl seriálu Dáma a Král s názvem Ve víně je vražda sledujte už v neděli 5. 11. ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Dáma a Král

Články k pořadu Dáma a Král

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady