Kdy bude Český slavík 2023: Místo a čas konání

Po loňském úspěchu, kdy show přilákala k televizním obrazovkám 1,4 milionu diváků, potvrdila TV Nova další ročník. Český slavík 2023 bude tradičně korunovat nejpopulárnější interprety u nás. Diváky čeká nezapomenutelná show.

Českého slavíka 2022 moderovala oblíbená dvojice Ondřej Sokol a Aleš Háma, které svým šarmem a rozhovory se zajímavými hosty doplňovala Tereza Pergnerová.

Režie

Režie loňského ročníku se ujal Pepe Majeský, který stojí za formáty jako SuperStar, Tvoje tvář má známý hlas, Hlas Česko Slovenska a mnoho dalších.

Hudební vystoupení

Mezi vyhlašováním vítězů jednotlivých kategorií si mohli přítomní hosté ve Foru Karlín i diváci u televizních obrazovek vychutnat hudební vystoupení Marka Ztraceného, Ewy Farne, Dary Rolins, Vojtěcha Dyka nebo kapel Mirai, Olympic a Lucie. O nejemotivnější moment se pak postarala zpěvačka Monika Absolonová, která zpěvem vzdala hold zesnulé Haně Zagorové.

Vítězové

Zlatým slavíkem jubilejního 60. ročníku se stal Marek Ztracený. První místo v kategorii žen obsadila Lucie Bílá, která se také stala Absolutním slavíkem s počtem 71 519 hlasů. Stříbrnou příčku z mužů obsadil Vojtěch Dyk, za kategorii žen Ewa Farna. Bronzového slavíka si odnesli Richard Krajčo a Eva Burešová. V kategorii skupina roku zvítězila kapela Kabát.

Český slavík 2023

Pódium ožije energií, zpěvem a taneční show i letos. Kde se galavečer bude konat a jaké osobnosti vystoupí na Českém slavíkovi 2023? To se dozvíte už brzy. Určitě si ale zapamatujte datum 24. listopadu, ať slavnostní předávání neprošvihnete.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady