• Pořady
  • Český slavík
  • Nové páry českého showbyznysu? Tyhle dvojice se postaraly o pořádné pozdvižení

Nové páry českého showbyznysu? Tyhle dvojice se postaraly o pořádné pozdvižení

Předávání cen Český slavík je nepochybně událost, na kterou jde každý rád s doprovodem. Často to proto bývá také akce, na které se odhalí nové páry. Nebo minimálně vzájemné náklonnosti. A ani tento rok tomu nebylo jinak. Kdo letos překvapil?

Kromě stabilních párů českého showbyznysu se na předávání cen Českého slavíka objevilo několik čerstvě zamilovaných dvojic, ale také se svou náklonností odhalili ti, kteří o pozornost nejspíš zatím nestáli.

Tomáš Zástěra

Se svou partnerkou vyrazil poprvé do společnosti Tomáš Zástěra, který se stal miláčkem fanynek po účasti v reality show Survivor. Ačkoliv všichni na sociálních sítích nešetřili lichotkami (a někteří je dokonce označili za nejhezčí pár showbyznysu), spustila se také vlna pláče s modlitbami „ať je to sestra, ať je to sestra“. Dámy, bohužel už si o Tomášovi můžete jenom nechat zdát.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Kadeřávková s Navrátilem

Že by se v českém showbyznysu zadělávalo na nový páreček? Všechny překvapilo, že Anna Kadeřávková, známa jako Rozina ze seriálu Ulice, se velmi měla k Vincentu Navrátilovi, kterého mohou diváci znát ze skečové show První dobrá. Sice spolu oficiálně nepřišli, zato večer společně zakončili vášnivými polibky. „Dali jsme si po Slavících pusu. Nevím, jak se to vyvine. Někdo nás vyfotil, jak si dva single lidi dávají pusu, žádná velká láska zatím neprobíhá. Známe se dlouho, oba jsme single, co bude, to bude,“ prozradil TN.cz Vincent Navrátil.

Slavné osobnosti před udílením cen Český slavík  |  FOTO:  TV Nova

Veve s Vildou

Na ostrově lásky ani na ostrově přežití si spřízněnou duši nenašli. O to větší překvapení způsobil společný příchod Viléma Šíra, který se proslavil díky účasti v první řadě Love Islandu a Veroniky Přikrylové, známé jako Veve z reality show Survivor. Oba dva zásobují sociální sítě svým životem, co se týče vztahů, své soukromí spíše střeží. Co myslíte, hodili by se tihle dva k sobě?

FOTO:  TV Nova

​​Záznam slavnostního předávání cen Český slavík sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady