Český slavík 2022: Jak to celebritám slušelo na červeném koberci?

Podívejte se, jak to celebritám slušelo na červeném koberci a co prozradily ve studiu TN LIVE před přímým přenosem slavnostního vyhlášení cen Český slavík 2022.

Český slavík bude hudební událostí roku. Zazpívají loňští vítězové Ewa Farna, Marek Ztracený a Mirai a na jevišti se vystřídají i další velká jména české pop music: Olympic, Jiří Korn, Dara Rolins, Vojtěch Dyk, Lucie s Filharmonií Hradec Králové, Vojtaano & Fast Food Orchestra.

​Diváci se v průběhu galavečera dozví, kdo zvítězil v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Hudební skupina, Hip Hop a Rap, a také kdo vstoupí jako první do Síně slávy. Slavnostním večerem provede moderátorská dvojice Ondřej Sokol a Aleš Háma. Doplní je Tereza Pergnerová ve speciální backstage room, která vyroste v blízkosti Fóra Karlín, ve Worklounge – pronajímatelů servisovaných kanceláří a eventových prostor. Zde během přímého přenosu vyzpovídá hvězdné hosty, kteří připomenou šedesátiletou historii Českého slavíka, dějiny české populární hudby.

Podívejte se, jak to celebritám slušelo na červeném koberci:

Galerie

​Generálním partnerem Českého slavíka je Trinity Bank. Partnerem ankety je i zhotovitel cen, Granát Turnov. Akademická sochařka Helena Hrabová je autorkou hlavní ceny Český slavík od roku 1996 a letos doplnila slavičí kolekci o cenu Objev roku, Síň slávy a Absolutního slavíka. Mediálním partnerem je Rádio Impuls.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady