Marek Ztracený zavzpomínal na Hanu Zagorovou. A komu by přál Českého slavíka?

Zpěvák Marek Ztracený vystoupí na 60. výročí oblíbené hudební ankety Český slavík. Pro zpěváka je to jeden z večerů, na který se vždy těší. A rozhodně má na co vzpomínat. Loni vyhrál první místo v kategorii Zpěvák.

Letošní významný ročník Českého slavíka bude velkolepý. Na diváky čeká VIP backstage room, kterou bude moderovat Tereza Pergnerová, hvězdní hosté, moderátorské duo Aleš Háma a Ondřej Sokol a také živá vystoupení českých interpretů, mezi kterými bude i zpěvák Marek Ztracený.

Galavečer

„Myslím si, že to bude mimořádný večer. Jsem přesvědčený, že je co slavit a hrozně se na to těším... Chci si to užít a už aby to bylo," usmíval se zpěvák.

Výsledky

V roce 2021 si Ztracený převzal cenu za 1. místo v kategorii Zpěvák. „Nikdy jsem s tím nepočítal, nikdy jsem to neplánoval, respektive, nikdy jsem o tom nepřemýšlel, protože mi Karel Gott přišel nesmrtelný. Když se to stalo, tak to pro mě bylo nečekané a o to hezčí. Na večer nikdy nezapomenu, večer co mi připravili fanoušci.

Favorit

Zpěvák také prozradil, komu by přál cenu Českého slavíka. „Mám rád Rybičky, Ewu Farnou... Lucie Bílá je úžasná zpěvačka, které skládám písničky, té bych to extrémně přál. Vždy jsem to přál Haně Zagorové, to byla vždy moje největší favoritka. Ale celkově jsem dost přející. Kdokoliv tam jde, tak mám z toho dobrý pocit," svěřil se Ztracený.

Na velkolepý galavečer s vystoupením nejlepších českých interpretů se můžete těšit už 12.listopadu 2022.

Generální partner Českého slavíka Trinity Bank věnuje vylosovanému výherci nový luxusní automobil Mercedes Benz GLC

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady