Topmodelka Karolína Kurková vezme diváky do své postele!

Topmodelka Karolína Kurková vezme diváky do své postele!

Dnešní sváteční večer na Nově bude opět patřit novému inovativnímu projektu Spolu z domu. Moderátoři a kamarádi Adéla Gondíková, Jakub Kohák a Ondřej Sokol budou opět vysílat ze svých domovů a servírovat divákům jedinečnou zábavu. V zásobě mají hned několik zajímavých hostů, kteří pustí diváky do svého soukromí. Topmodelka Karolína Kurková vezme diváky do své postele a Martina Formanová popíše život mezi medvědy.

„Kde v tom našem velkém širém světě jsi?“ spojuje se na dálku Ondřej Sokol s topmodelkou Karolínou Kurkovou. „Jsem v Miami. Jsem ráda, že jsem s vámi a zdravím všechny v Čechách. Posílám pusy a pozdravy všem, co v dnešních dnech pomáhají.“ Zatímco Jakub vyzvídá, jak modelka prožívá karanténu v Americe, Adélu Gondíkovou zajímá, jestli se Karolíně nestýská po rodině: „Rodiče jsou oba dva tady se mnou a jsem ráda, že můžeme být v bezpečí spolu. S celou rodinou jsme ve spojení.“

Karolína na chvíli mizí ze záběru… „Hele víte, že se koukáme do postele Karolíny Kurkové?“ chlubí se Ondřej Sokol a zkoumá, jaké má modelka polštáře. Ta mezitím hledá velikonočního zajíčka a před kamerou se objevuje její otec Josef. „Hele Pepča, nazdárek Pepíku,“ křičí nadšením Jakub Kohák. Jak se tihle dva znají a co si spolu domluví? Co prozradí Karolína o svých dvou synech? Nejen to, ale další zajímavosti přinese pondělní epizoda Spolu z domu.

Druhý díl unikátního pořadu Spolu z domu se vysílá dnes v pondělí 13. dubna ve 21.15 na Nově. Diváci se v něm dozví, nejen jak žijí v karanténě slavné hvězdy, ale také jak se mají ti, co pro nás pracují v první linii. Tentokrát se moderátoři spojí s hasičským sborem v Ostravě a vypátrají slavného hasiče, který je autorem virálního videa Krotitelé duchů. A věřte, že bude opět veselo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články