Dnešní díl pořadu Nova je s vámi bude věnován tématu školství! Zapojit se můžete i vy

Dnešní díl pořadu Nova je s vámi bude věnován tématu školství! Zapojit se můžete i vy
Zdroj: Nova.cz

I dnes ve 21:35 mohou diváci televize Nova sledovat publicistický pořad Nova je s vámi, který se zabývá současnou situací kolem pandemie koronaviru. Jeho součástí jsou rozhovory s odborníky, kteří přiblíží nové skutečnosti související s tématem, i vstupy známých televizních tváří, které s diváky sdílejí svůj pohled na věc, i to, jak se oni osobně s touto nelehkou dobou vyrovnávají. Živě vysílaným pořadem provádí moderátor Rey Koranteng.

Dnešní díl bude věnován tématu školství. Zúčastní se ho odborníci na oblast vzdělávání. Zajímá vás, jak dlouho ještě budou děti doma? Jak budou vypadat přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia? Jak to bude s maturitami? A jestli budou mít děti letní prázdniny? Ptejte se! Své stručné otázky nám můžete posílat dnes do 17 hodin. Budeme rádi, když své dotazy nahrajete na mobil na šířku a zveřejníte v naší veřejné facebookové skupině. Případně svoji otázku zavolejte na telefonní číslo 725 755 779 nebo nám dotaz či video dotaz pošlete na e-mail [email protected] Děkujeme!

Pořad Nova je s vámi sledujte vždy v pondělí (21:15), ve středu (21:35) a v pátek večer (21:35). Celé díly jsou po odvysílání k dispozici i na webu NovaPlus.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady