• TV Nova
  • Pozorně sledujte mimoně ve filmu Já, padouch 2! Všimli jste si, co se jim povedlo?

Pozorně sledujte mimoně ve filmu Já, padouch 2! Všimli jste si, co se jim povedlo?

Pozorně sledujte mimoně ve filmu Já, padouch 2! Všimli jste si, co se jim povedlo?

Pokračování úspěšného animáku Já, padouch vás pobaví! Stejně jako tyto informace ze zákulisí. Co jste nevěděli o původním obsazení? A samozřejmě se filmu nevyhlo ani pár chyb...

Může být napravený padouch vůbec ještě zábavný, když vypráví pohádky na dobrou noc a bojí se o nevinnost své nejstarší dcery? Gru naštěstí neskončí jako obyčejný civilista, protože v jeho nitru se stále ukrývají schopnosti, které by leckdo rád využil. Jako například šéf mocné Antipadoušské ligy, Silas Velezadek. Silas sice padouchy všeho druhu hluboce opovrhuje, ale kdo se může do myšlení zlosyna vcítit líp než zlosyn bývalý? A tak vyšle svou nejlepší agentku Lucy Wilde, aby Grua přiměla ke spolupráci. Té se to s pomocí paralyzéru převlečeného za rtěnku podaří a Gru začne na stará kolena páchat dobro. A brzy bude mít plné ruce práce, protože na radaru Antipadoušské ligy se objevil obzvlášť protřelý padouch Eduardo, nevysvětlitelně začali mizet Mimoňové, Margo se zapalují lýtka, Edith je i nadále životu nebezpečná a Agnes se všemožně snaží sehnat taťkovi nějakou mamku. A právě to může být pro Grua ve finále tou největší hrozbou...

  • Proč došlo ke změně? V originálním dabingu musí Lucy letět do Austrálie, v českém ale letí do Francie.
  • Scéna na svatbě, kdy 4 mimoni zpívají píseň I Swear od All 4 One v bílých oblecích připomíná originální videoklip, ve kterém zpěváci též mají bílé obleky.
  • Kdo nadaboval mimoně v originále? Žádný známý herec, ale samotní režiséři filmu, to musela být zábava! V českém dabingu pak Zdeněk Štěpán.
  • Herci, kteří dabují postavy v originále, byli celou dobu snímáni kamerami. Jejich gesta a mimika pak byla v některých částech filmu použita, proto v nich původní dabéry dost snadno poznáte!
  • Původně měl Eduarda dabovat Al Pacino, a dokonce nahrál některé jeho dialogy. Poté byl ale z neznámých důvodů nahrazen Benjaminem Brattem. Jednoho ze záporáků měl ve filmu dabovat Javier Bardem
  • Všimli jste si, že na začátku filmu se jednomu z mimoňů podařilo zaseknout hlavu ve sklenici? V průběhu celého filmu ho pak můžete v různých scénách vidět – stále se sklenicí na hlavě.
  • Film byl nominován na dva Oskary. Ani jednu nominaci však neproměnil v sošku, protože jej převálcoval animák Ledové království.
  • Eduardo má ve filmu jako domácího mazlíčka tlusté kuře, o kterém je celý film referováno v mužském rodě, přestože to je zcela jistě slepice, protože nemá ocas jako kohouti.
  • Všimli jste si, že Lucy nemá v obchůdku nikdy polevu z dortíků na rukou? Nedostane se jí tam, když některé z nich rozmačká, a dokonce ani když je otírá Gruovi o obličej!

Máte film Já, padouch 2 rádi? Dejte mu hlas v naší anketě!

Já, padouch 2 můžete sledovat na televizi Nova v sobotu 28. 12. 2019 od 20:20, nebo v repríze v pondělí 30. 12. 2019 od 12:50. Ale pokud byste raději nějakou pohádku, tak na Nova Plus najdete ty nejkrásnější české!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady