Mikolas Josef vydává osmý single “Colorado”

Mikolas Josef vydává osmý single “Colorado”

Prostřednictvím tohoto singlu představuje Mikolas evropským fanouškům stylovou message o současném trendu americké společnosti opustit pokrytecký svět velkých měst a následovat autentický způsob života původních obyvatel severní Ameriky. Termín vydání singlu Colorado spolu s videem je pátek 29.11.2019 v 00.01.

Colorado složil Mikolas v Kanadě spolu s 2x zlatým producentem Corey LeRue a domorodým Kanaďanem z kapely Neon Dreams, Adrianem Morrisem, který je přímým potomkem kmene Algonquin z Pikwakanagan.“

Příběh songu Mikolas zfilmoval s Dianou Gan v poušti poblíž Las Vegas v Nevadě. Tam natočili v doprovodu 20-ti členného teamu videoklip a jak říká Mikolas: „Byla to pro mě výborná práce s profesionálním týmem a považuji tenhle videoklip za můj zatím největší filmový počin“.

Lidé ve 140 zemích uvidí naživo premiéru songu Colorada a to již 6.12., kdy zazní během světového finále Miss Supranational. Colorado figuruje již i na playlistu Mikolasova vystoupení pro 40.000 polských fanoušků v legendární aréně Śląski v Katovicích v přímém vysílání televize Polsat 31.12.2019

Mikolas Josef: „těším se mohu českým fanouškům singl Colorado představit živě i v Čechách a to na koncertech během mého Tour - Closer to You a to v Liberci 10.12., v Brně 12.12., Ostravě 14.12. a nakonec v Praze 16.12.“

Osmý Mikolasův single Colorado vychází v pátek 29.11.2019 v 00:01 středoevropského času a spolu s videem bude k dispozici na veškerých online platformách jako je Spotify, Tik Tok atd. a doprovází ho videoklip, který bude mít premiéru na Youtube.

Předchozí song Acapella byl zatím Mikolasův nejúspěšnější, takže uvidíme, zda ho bude Colorado následovat nebo překoná nejhranější a nejposlouchanější song po dobu tří týdnů v České republice.

Mikolas začal vystupovat na ulicích a hrával v mnoha evropských městech ještě v roce 2017.

“Hraní na ulicích pro mě byla nejlepší hudební škola v životě. Kdybych nezačal na ulicích, nikdy bych nerozuměl, co to znamená být muzikantem,”říká Mikolas.

Single Lie to Me - 26 MIO streamů na Spotify – znamenal expanzi na mezinárodní scénu. Lie to Me dominovalo v chartech několika zemí a v globálním rankingu iTunes obsadilo celkově 19. místo. V dubnu 2019 Mikolas vyprodal svůj první solo koncert pro 4.000 fanoušků v pražském Foru Karlín.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady