Vše, co jste kdy chtěli vědět o Čarodějkách: Phoebe prožila při natáčení romantickou lásku

Vše, co jste kdy chtěli vědět o Čarodějkách: Phoebe prožila při natáčení romantickou lásku
Zdroj: Nova.cz

Čarodějky patřily nejen v devadesátých letech k nejoblíbenějším seriálům. Tři krasavice obdařené kouzelnou mocí zneškodňovaly démony jako na běžícím páse. Jména Phoebe, Piper a Prue, která byla později vystřídaná Paige, jsou známé fanouškům po celém světě. Co jste možná o seriálu nevěděli?

– Alyssa Milano má odjakživa strach z vody. Podmořské scény pro ni byly velmi náročné. Naštěstí ji čekaly jen ve dvou epizodách.
 

– O roli Prue Halliwell měla zájem Robin Tunney, která později hrála hlavní vyšetřovatelku v seriálu Mentalista. Po odchodu Shannen Doherty usilovala i o roli Paige, ale marně.

FOTO:  Nova.cz

– Dům, který čarodějky obývají, je podle scénáře v San Francisku. Ve skutečnosti stojí v Los Angeles.
 

– V 19. epizodě šesté Série použije Gideon ke svolání tribunálu latinské kouzlo „Di! Ecce hora! Uxor me mea necbit!“ V překladu to znamená: „Bože! Koukni na hodinky! Manželka mě zabije.“

FOTO:  Nova.cz

– Alyssa Milano si oblíbila nejznámější rekvizitu – knihu stínů. Autora kreseb uvnitř si najala, aby jí vyzdobil dům.
 

– Brian Kraus (světlonoš Leo) a Alyssa Milano (Phoebe) spolu chodili. Alyssa byla velmi zamilovaná a dnes říká, že to byl jeden z jejich nejintenzivnějších vztahů.

Galerie

–Shannen Doherty chodila na plac, stejně jako při natáčení Beverly Hills 90210, často opilá, a tak byla ze seriálu vyhozena. Herečka pak už nikdy nechtěla být se seriálem spojována.
 

Seriál Čarodějky můžete sledovat každý den na Nova Gold.

 


Sdílet

Nejnovější videa

Články