Sestry Halliwellovy po 20 letech: Nejznámější Čarodějky jsou stále kočky!

Sestry Halliwellovy po 20 letech: Nejznámější Čarodějky jsou stále kočky!
Zdroj: Instagarm/ You Tube

Prue, Piper, Phoebe a Paige. Čtyři sestry, které zná celý svět. Jak se představitelkám populárních Čarodějek daří několik let po natočení poslední epizody populárního seriálu?

Všechno začalo ve chvíli, kdy Prue (Shannen Doherty), Piper (Holly Marie Combs) a Phoebe (Alyssa Milano) objevily v podkroví svého domu tajemnou Knihu stínů. Od té doby jejich životy sužovali nejrůznější démoni, vlkodlaci a další temná stvoření. Zároveň sestry Halliwellovy zjistily, že jsou čarodějky a musí chránit svět od všeho zla.

FOTO:  Instagarm/ You Tube

Na konci třetí řady seriálu byla Prue zabita zlým černokněžníkem a na obrazovce se namísto ní objevila Rose McGowan coby utajovaná sestra Halliwellových Paige. Celkově se seriál dočkal osmi řad a velkému úspěchu se těší dodnes. Jak se od natáčení změnily představitelky hlavních hrdinek?

FOTO:  Instagarm/ You Tube

Holly Marie Combs (Piper Halliwellová)

Holly se věnuje spíše televizním snímkům a seriálům. Zahrála si například v seriálu Prolhané krásky a ve filmu Stupnice strachu. Objevila se v malé roli v trháku Dannyho parťáci. Do povědomí diváků se zapsala právě postavou Piper v seriálu Čarodějky. V současné době na žádném projektu nepracuje, je však aktivní na sociálních sítích.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com

Alyssa Milano (Phoebe Halliwellová)

Představitelka Phoebe má na svém kontě velké množství nejrůznějších filmů a seriálů. Poprvé se na obrazovce objevila ve dvanácti letech. Životní rolí pro ni však zůstává postava Phoebe, nejmladší ze sester Halliwellových. Je provdaná za ředitele jedné z nejúspěšnějších hollywoodských castingových agentur.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com

Rose McGowan (Paige Matthewsová)

Rose je ze svých hereckých kolegyň v současné době nejaktivnější. Je známá především z filmů Ďábelská hra, Planeta Teror nebo Barbar Conan. Byla provdaná za kontroverzního zpěváka Marilyna Mansona. Veřejně vystupuje proti sexuálnímu zneužívání páchaném na herečkách. Přiznala, že ona sama se stala obětí Harveyho Weinsteina. O hrozivém zážitku napsala knihu.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com

Shannen Doherty (Prue Halliwellová)

Shannen se stala populární po učinkování ve veleznámém seriálu Beverly Hills 90210, kde ztvárnila postavu Brendy. Ze seriálu byla vyhozena kvůli svým častým pozdním příchodům na natáčení a hrubému chování vůči kolegům. Spekulovalo se o tom, že seriál Čarodějky byla nucena opustit ze stejného důvodu. Od roku 2015 bojuje s rakovinou prsu.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com

Seriál Čarodějky sledujte každý den odpoledne a večer na kanále Nova Gold! 
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady