FILMOVÉ OČEKÁVÁNÍ ROKU: Dvě největší hvězdy Hollywoodu se potkají v jednom snímku!

FILMOVÉ OČEKÁVÁNÍ ROKU: Dvě největší hvězdy Hollywoodu se potkají v jednom snímku!
Zdroj: TV Nova

Když začne Quentin Tarantino pracovat, všichni fanoušci zpozorní. Obzvláště teď, kdy chystá Once Upon a Time in Hollywood. Jeho nejnovější a zřejmě předposlední film je narvaný hvězdami a ty dvě největší Brad Pitt a Leonardco DiCaprio se divákům představili už na první oficiální fotce.

Oba herci jsou na fotografii zachyceni ve svých kostýmech přesně zapadajících do 60. let minulého století, což je doba, v níž se děj nové Tarantinovky odehrává. Je léto roku 1969, televizní herec Rick Dalton (DiCaprio) už má svou krátkou slávu za sebou, přesto se dále snaží najít cestu zpět do filmového průmyslu. O to samé se snaží jeho pomocník a doubler v jedné osobě Cliff Booth (Pitt).

FOTO:  oficiální zdroj

Někde v druhé rovině příběhu se pak bude odehrávat příběh herečka Sharon Tate, kterou si zahraje Margot Robbie. Tate byla brutálně zavražděna Mansonovými, kteří by měli mít ve filmu alespoň nějakou roli. Děsivá vražda Rickovy sousedky Sharon Tateové a jejích čtyř přátel Charlesem Mansonem slouží jako pozadí k příběhu, který bude během parného léta sledovat peripetie hlavních hrdinů.
FOTO:  Profimedia

O dalších detailech zápletky a tom, jak to bude celé fungovat zatím ještě moc detailů nevíme a na trailer si také ještě počkáme, ale Once Upon a Time in Hollywood se už teď řadí mezi nejočekávanější filmy příštího roku.
FOTO:  Profimedia

Vedle Brada Pitta, Leonarda DiCapria a Margot Robbie ve filmu budou i Dakota Fanning, Al Pacino, Kurt Russell, Timothy Olyphant, Damian Lewis, James Marsden, Emile Hirsh, Tim Roth, Luke Perry a další.
FOTO:  Profimedia

Jedná se o první Tarantinův film vycházející ze skutečných událostí, a to dost kontroverzních a dodnes děsivých. Nic lepšího si Tarantino vybrat nemohl. Na premiéru si nicméně ještě delší dobu počkáme. Je plánována na 9. srpna roku 2019.

 
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady