• TV Nova
  • TI BYLI ROZTOMILÍ: Těmto klučinům dnes leží Hollywood u nohou! Poznáte hvězdy filmu zamlada?

TI BYLI ROZTOMILÍ: Těmto klučinům dnes leží Hollywood u nohou! Poznáte hvězdy filmu zamlada?

TI BYLI ROZTOMILÍ: Těmto klučinům dnes leží Hollywood u nohou! Poznáte hvězdy filmu zamlada?
Zdroj: Profimedia

Oba jsou dnes držiteli Oscarů za nejlepší mužský výkon v hlavní roli, obletují je přední světové modelky a zahráli si spolu ve dvou filmech. Už víte o jaké světové hvězdy se jedná?

Starší herec pochází z novozélandského Wellingtonu, ale téměř celý život strávil v Sydney. Studoval na gymnáziu v Aucklandu, ale studium přerušil, aby mohl jít za svým největším snem. Chtěl být hudebníkem a hercem. Jeho dětská přání byla vyslyšena. Na začátku 90.let založil vlastní kapelu 30 Odd Foot of Grunts, kde působil přes dvanáct let jako kytarista. Mezi první úspěšné filmy, v nichž si zahrál, patří Rychlejší než smrt a Insider: Muž, který věděl příliš mnoho, za kterého dostal své první nominace na nejdůležitější filmová ocenění. Největší úspěch nakonec přišel s filmem Gladiátor, kde hrál hlavní roli. Už víte o koho jde?


FOTO:  isifa.com

A kdo je druhý klučina z fotky? O poznání mladší herec pocházející z Los Angeles byl k úspěchu předurčený již od mládí. O jeho křestním jménu se traduje vtipná historka: Jeho matka prý byla jako těhotná na dovolené v Itálii a prohlížela si díla jednoho z nejvýznamnějších renesančních umělců, když ucítila první kopnutí. Během svého života měl několik vztahů, převážně s modelkami těch nejzvučnějších jmen. Traduje se o něm, že randil se všemi andílky z Victoria Secret. Mezi jeho blízké přátele patří herci Tobey Maguire a Kate Winslet. Jde o velkého sympatizanta ochrany životního prostředí. Roku 2014 byl jmenován poslem míru Spojených národů s přednostním zaměřením na boj proti globálnímu oteplování. Oscara obdržel za film Zmrtvýchvstání. Tušíte, o koho se jedná?Ano, uhodli jste správně. Jedná se o Russella Crowa a Leonarda DiCapria, jedny z neúspěšnějších a nejpopulárnějších herců posledních dvou dekád. Společně si zahráli už ve filmu Rychlejší než smrt roku 1995. V té době byli oba na začátku svých kariér. Poté se setkali až o 13 let později v adaptaci špionážního thrilleru z pera Davida Ignatiuse – Labyrint lží. Film vypráví o agentu CIA Rogeru Ferrisovi (Leonardo DiCaprio), který byl vyslán do Jordánska, aby sledoval stopu celosvětově hledaného teroristy zodpovědného za řadu bombových útoků. V Jordánsku Roger spolupracuje se šéfem místní tajné služby (Mark Strong). Tato problematická aliance s sebou přináší zajímavou konfrontaci odlišných kultur a morálních hledisek. V roli Ferrisova řídícího agenta se objevil právě Russell Crowe.


Galerie


Na oba charizmatické herce se můžete těšit v úterý 6. 6. ve snímku Labyrint lží ve 23:10 na Nova Cinema.


NEPŘEHLÉDNĚTE
:
VELKÝ LETNÍ KONCERT KAPELY SLZA: Kdy a kde si je můžete ZADARMO poslechnout?

Hvězda ze seriálu SUPERMAN a sexbomba z POBŘEŽNÍ HLÍDKY spolu mají vlastní pořad! Nevěříte? Čtěte!
 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady