PREMIÉRA: Životopisné drama Milada se poprvé představí televizním divákům!

Poutavé životopisné drama Milada, které bylo natočeno v roce 2017 v koprodukci s TV Nova, se už dnes představí ve své televizní premiéře!

Televize Nova zároveň filmový snímek Milada nabídne  s profesionálním audio popisem pro nevidomé, který byl vytvořen v rámci evropských projektů Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky. Audio popis bude pro diváky k dispozici prostřednictvím speciálního zvukového kanálu, který si zrakově postižení na svých televizních přijímačích mohou aktivovat.

FOTO:  TV Nova

Film Milada je založen na skutečných událostech a vypráví osobní příběh hlavní protagonistky – Milady Horákové, která byla na začátku 2. světové války uvězněna v nacistickém vězení. Příběh zaznamenává její ambice i pochybnosti, rozpolcenost mezi povinnostmi k vlasti a rodině i odhodlání žít v souladu se svým přesvědčením. Roku 1950 byla Horáková po vykonstruovaném procesu popravena udušením. Celý film je navíc orámovaný porevolučním návratem její dcery Jany do Československa a slavnostním předáním dopisů, které jí matka v padesátém roce napsala.

FOTO:  TV Nova

Hlavní roli ztvárnila izraelská herečka Ayelet Zurerová. V dalších rolích se představí například Robert Gant, Daniel Rchichev, Karina Rchichev, Taťjana Medvecká, Vica Kerekes, Igor Orozovič, Anna Geislerová a další. Režie se ujal David Mrnka.

 

Snímek Milada sledujte v pátek 9. listopadu 2018 ve 20:20 na Nově! 

Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam. Sledujte filmy zadarmo na 7 dní online na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady