ŠOKOVANÁ POROTA The Voice: Ten hlas! To musí být převtělení Edith Piaf

ŠOKOVANÁ POROTA The Voice: Ten hlas! To musí být převtělení Edith Piaf
Zdroj: Profimedia / Youtube

Ve stoje tleskali ohromení diváci i porota. Přesně tak to vypadalo po vystoupení mladé Lou Mai, jejíž hlas mnozí z přítomných srovnávali s proslulou Edith Piaf. Hlas Lou byl velice něžný a přesto zněl místy velmi hluboce.

Ve francouzské verzi hudební soutěže The Voice znovu ožil legendární hit proslulé britské kapely Queen - Bohemian Rhapsody. Tato ikonická skladba nezapomenutelného Freddieho Mercuryho, která dala základ pro moderní hudební videoklipy, zvedla ze židlí nejen diváky, ale i tamní porotu Florenta Pagnyho, Mika, Matta Pokora a Zazie.

Původně nizozemská hudební soutěž, která zaznamenala úspěch především díky své americké verzi, ve které se objevili jako porotci například Christina Aguilera nebo Adam Levine z Maroon 5 expandovala i do dalších evropských zemí, a ve Francii se zabydlela na TF1. Zkušení nebo úplně začínající zpěváci se snaží svým vystoupením přesvědčit diváky i porotce během konkurzů a pěveckých bitev.

Casting do české verze populární pěvecké soutěže The Voice probíhá stále. Pokud se i vy chcete stát hvězdou hudební scény, neváhejte se přihlásit. 

 Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady