Slavná hájovna z filmu Na pytlácké stezce se objevila i v oblíbeném večerníčku! Uhodnete v jakém?

Slavná hájovna z filmu Na pytlácké stezce se objevila i v oblíbeném večerníčku! Uhodnete v jakém?
Zdroj: TV Nova

Každý milovník českého filmu si ve spojení se jménem Tomáš Holý okamžitě vybaví dětské komedie, které baví dodnes. Klostermannova chalupa v Srní na Šumavě se stala místem natáčení pro trilogii Pod jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem. Kolik ale její pronájem v roce 1978 stál?

Na pytlácké stezce je volné pokračování filmu Pod jezevčí skálou. Tyto prázdniny děda Straka dostane dopis, že Vašek letos v létě na Šumavu nedorazí, protože jede s rodiči k moři. To by, ale nebyl Vašek, aby si nedokázal poradit. Rodičům uteče a do hájovny se vydá na vlastní pěst. Situaci ovšem komplikuje pytlák, který se ukryje před Strakou ve stejném krmelci jako Vašek před divokou bouřkou. Podívejte se, co všechno jste možná o tomto filmu nevěděli!

FOTO:  TV Nova


– První rok, při natáčení filmu Pod jezevčí skálou, dostali majitelé hájenky za pronájem od filmařů 6 tisíc korun za 6 týdnů.


– Klostermannova chalupa se objevila na kameře ještě jednou a to ve večerníčku Madla a Ťap, příběhu společného putování psího štěněte s mládětem rysa.

Galerie– Režisér nevyžadoval po Tomášovi, aby se učil všechen text nazpaměť. Stačilo mu, když se držel dějové linie a věděl, jaký je obsah sdělení. Zbytek nechal na něm.


Připomeňte si Tomáše Holého ve filmu Na pytlácké stezce již v úterý 11. září 2018 v 18:35 na Nova Cinema!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady