• TV Nova
  • TV Nova a Voyo do Brna vezou kuchaře z MasterChefa, Ondru Sokola s lovci a příběh dopadení sadistického vraha

TV Nova a Voyo do Brna vezou kuchaře z MasterChefa, Ondru Sokola s lovci a příběh dopadení sadistického vraha

TV Nova a Voyo do Brna vezou kuchaře z MasterChefa, Ondru Sokola s lovci a příběh dopadení sadistického vraha
Zdroj: TV Nova

TV Nova a Voyo se již podruhé stali partnery mezinárodního festivalu Serial Killer, který se koná od 19. do 24. září v Brně. Návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program na Jakubském náměstí, kde budou vařit kuchaři z MasterChefa, nebo budou moci poměřit své vědomosti s lovci z pořadu Na lovu. Premiéry se zde také dočká nová série z dílny Voyo Originál.

V pátek 22. 9. bude mít v Divadle na Orlí premiéru nová série Metoda Markovič: Hojer, která je jediným českým zástupcem v hlavní soutěži festivalu Serial Killer. Šestidílná Voyo Originál série mapuje nevšední vyšetřovací metody někdejšího šéfa legendární pražské mordparty Jiřího Markoviče, mezi jehož nejznámější případy patří dopadení „spartakiádního vraha“ Jiřího Straky nebo právě sadistického sériového vraha Ladislava Hojera. Série rekonstruuje vyšetřování tehdejších elitních policistů a nabízí netradiční vhled do osmdesátých let Československa. Metoda Markovič: Hojer bude mít svou premiéru na Voyo v příštím roce.

Brněnská náměstí zaplaví vůně, kvízy i sexuchtiví teenageři

Kdo ještě nestihl na Voyo zhlédnout komediální hit letošního jara, má možnost to dohnat v Brně. Ve čtvrtek 21. září od 21.00 hod. se totiž na Moravském náměstí budou promítat první čtyři epizody seriálu z produkce Voyo Originál Sex O’Clock.

​V pátek, 22. září, se od 18.00 hod. Jakubské náměstí naplní vůněmi skvělých jídel připravených soutěžícími z aktuální řady kuchařské show MasterChef Česko. Celou show diváky provede vítěz čtvrté řady MasterChefa a moderátor Roman Staša.

​O den později, tedy v sobotu 23.9. se mohou návštěvníci festivalu těšit na tváře dalšího oblíbeného pořadu TV Nova, a to Na Lovu. Na Jakubském náměstí se od 18:00 hod setkají všichni milovníci kvízu s Ondřejem Sokolem i všemi lovci – Doktorem Vševědem, Kalkulátorem, Belladonnou, Kvízovou dámou a panem Lišákem.

Vraťte se s lovci zpátky v čase, ve videu zjistíte, jak vypadali v dětství:

​Informace k programu i k vstupenkám na slavnostní premiéru minisérie Metoda Markovič: Hojer jsou k dispozici na stránkách festivalu.

Petr Lněnička a Václav Neužil
Petr Lněnička a Václav Neužil  |  FOTO:  TV Nova

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady