• TV Nova
  • Co sledovat o prázdninách na TV Nova? Tipy na filmy a seriály pro děti

Co sledovat o prázdninách na TV Nova? Tipy na filmy a seriály pro děti

Letní prázdniny se blíží a TV Nova přináší skvělý program, který potěší všechny děti. Od dobrodružných filmů plných akce a napětí až po kouzelné animované snímky. Nabídka je pestrá a nebudou chybět ani premiéry!

Na obrazovky se v létě vrátí klasika mezi komiksovými hrdiny Spider-Man. V hlavní roli uvidíte neohroženého Petera Parkera, který se potýká s nejrůznějšími zločinci a zachraňuje svět před nebezpečím. Můžete se těšit nejen na první díl série, ale také na všechna pokračování včetně premiéry Spider-Man: Paralelní světy.

Svět kouzel

Milovnici kouzelného světa určitě ocení Fantastická zvířata a kde je najít i pokračování Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Pro všechny malé i velké fanoušky kultovního Králíčka Petra je tu skvělá zpráva – i na něj se můžete během prázdnin těšit.

Milovníci kouzelného světa si přijdou na své díky snímku Fantastická zvířata.  |  FOTO:  TV Nova

Scoob! a Mimoni

Po Spider-Manovi odvysílá Nova další premiéru a to Scoob! Animovaný film představuje příběh legendárního psa Scoobyho Doo a jeho přátel, kteří se vydávají vstříc dobrodružství, při kterém odhalují tajemství ohrožující svět. A co by to bylo za prázdninový program bez oblíbených žlutých Mimoňů z filmu Já, padouch? Ve třetím dílu této úspěšné série se vrací polepšený padouch Gru, který se dozvídá o svém dvojčeti, kvůli kterému se na chvíli vrátí na stranu zla.

Děti jistě potěší animák Já, padouch 3.  |  FOTO:  TV Nova

Česká klasika i animované pohádky

Na televizních obrazovkách nebude chybět ani česká klasika, jako třeba Rumburak nebo Strašidla z vikýře. Na co se podívat v případě, kdy chce k televizi usednout celá rodina? Malé i velké potěší seriál Chůva k pohledání. A abychom nezapomněli ani na ty nejmenší diváky, stanice Nova Cinema odvysílá premiéru animáku Chlupáčci nebo dobrodružnou pohádku plnou animovaných postav Sněžný kluk.

Dobrodružný animovaný film Sněžný kluk potěší i ty nejmenší.  |  FOTO:  TV Nova

TV program pro děti

Stanice Nova

Asterix a Olympijské hry, Fantastická zvířata a kde je najít, Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, Králíček Petr, Scoob! (premiéra), Já, padouch 3, Rumburak, Strašidla z vikýře, Chůva k pohledání

Stanice Nova Cinema

Tučňáci z Madagaskaru, Spongebob v kalhotách, Příšerky z vesmíru, Sherlock Koumes, Mune: Strážce Měsíce, Sněžný kluk, Chlupáčci (premiéra), Spider-Man, Spider-Man 2, Spider-Man 3, Spider-Man: Paralelní světy (premiéra)

Další pohádky a seriály pro děti můžete zhlédnout na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady