Představitele Spider-Mana zlomilo natáčení nového seriálu. Dává si roční pauzu od herectví

Toma Hollanda si oblíbilo velké množství fanoušků jako dobrého souseda Spider-Mana. V novém kriminálním seriálu Přeplněný pokoj ale hraje psychicky narušeného mladíka. Tahle role ho pohltila až příliš, proto nedávno oznámil, že si od herectví plánuje dát roční pauzu.

Co bylo pro Toma Hollanda při natáčení nejnáročnější? A proč si v jednu chvíli chtěl zničehonic oholit hlavu?

Přeplněný pokoj

V psychologickém thrilleru Přeplněný pokoj ztvárňuje Tom Holland mladíka Dannyho Sullivana, který je v roce 1979 kvůli účasti na střelbě v Rockefellerově centru zatčen. Jedná se o příběh, který se inspiruje skutečným životem zločince Billyho Milligana. Tomu byla diagnostikována disociativní porucha identity. Lidé s touto poruchou trpí například ztrátou paměti, depresemi, úzkostí nebo mají různá alter ega. 

Spider-Man jako herec i producent

Natáčení seriálu bylo pro Toma Hollanda o to náročnější, že v něm působil nejen jako herec, ale také byl jeho producentem. Byla to určitě těžká doba. Zkoumali jsme určité emoce, které jsem rozhodně nikdy předtím nezažil. A k tomu všemu jsem byl producentem a řešil jsem každodenní problémy, které se objevují při natáčení jakéhokoliv filmu, což jen přidalo další tlak, vysvětlil představitel Spider-Mana v rozhovoru pro Extra TV, který citoval časopis Variety.

Show Toma Hollanda zlomila

Herec dál pokračuje, že mu tvrdá práce rozhodně není cizí. Zvláště si pak užíval, že si může vyzkoušet i práci producenta. Ale žonglování mezi dvěma pozicemi se mu vymstilo. Ta show mě zlomila. Přišlo období, kdy jsem si potřeboval odpočinout, zmizel jsem a odjel na týden do Mexika, kde jsem trávil čas tím, že jsem ležel na pláži, prozradil, jak se během natáčení cítil.

Pauza od herectví

Teď si dávám rok pauzu, je to důsledek toho, jak náročná tahle show byla. Těším se, jak to dopadne. Mám pocit, že naše tvrdá práce nebyla zbytečná, vyjádřil se. Během natáčení totiž zažil chvíle, kdy se málem úplně zhroutil. Postava Dannyho Sullivana ze seriálu se mu dostala hluboko pod kůži.

Zendaya a Tom Holland
Zendaya a Tom Holland  |  FOTO:  Instagram @zendaya

Dohola na Britney Spears

Vzpomínám si, že jsem se doma trochu zhroutil a říkal jsem si: Jdu si oholit hlavu. Musím si oholit hlavu, protože se té postavy potřebuju zbavit,'“ popsal pro časopis Entertainment Weekly. Samozřejmě jsme byli uprostřed natáčení, takže jsem se rozhodl, že to neudělám... Něco takového jsem nikdy předtím nezažil, přiznal upřímně. Nezapomněl také dodat, že se při natáčení seriálu dozvěděl hodně informací o duševním zdraví, které byly poučné i pro jeho soukromý život.

Tom Holland a Robert Downey Jr.
Tom Holland a Robert Downey Jr.  |  FOTO:  instagram/Robert Downey Jr.

Film Chaos s Tomem Hollandem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Tom Holland

TOP články

Nejnovější