Pat a Mat, opičák George i výprava do světa Playmobil: Voyo v únoru přivítá nové animáky!

Vidět svět jako pohádku? To můžete nejen v únoru! V druhém měsíci tohoto roku naskočíme na animovanou vlnu, která vás přenese do světa stavebnic Playmobil, zpříjemní vám chvíle s roztomilým opičákem a rozesměje vás u trampot kutilů Pata a Mata.

Chladné počasí venku, šálek kakaa v ruce a výběr nových pohádek na obrazovce? To je program, který si v únoru necháme líbit!

Playmobil ve filmu

​Dívka Marla nevěří svým očím. Jejího mladšího bráchu do sebe vtáhl hráčský model města Playmobil a když se za ním po dobu trvání kouzla vydá, zjistí, že se i ona stala figurkou tohoto plastového světa. Že by se z toho jeden složil do kostičky? Na to Marla nemá čas! S pomocí tajného agenta musí překonat hory, doly, bojechtivé Vikingy, gladiátorské arény i westernový svět, aby svého bratra zachránila. Plastová mise začne na Voyo už 2. 2. 

​Hlas tajného agenta, který Marle pomáhá s nalezením bratra, propůjčil představitel filmového Harryho Pottera Daniel Radcliffe. Jde o jeho vůbec první dabbingový počin vůbec.

Zvědavý George

​Zvědavý George dělá jeden opičí kousek za druhým a svému lidskému příteli způsobuje nejednu trampotu. Jenže díky krásné animaci a až nepřekonatelné roztomilosti mu přece jen všechny ty vÿlomeniny odpustíte. Zvláště, když George i těm nejmenším ukáže, jak se zajímat o okolí a němé přátele. První série Zvědavého George na Voyo dohopsá 6. 2.

Zajímavost: ​Zvědavý George uhranul i slavného zpěváka a surfaře Jacka Johnsona, který k němu složil celý soudtrack pohodových hitů. A svým milým vyzněním tenhle malý zvídavý opičák uhrane jistě i vás. 

Pat a Mat: Kutilské trampoty

​Pat a Mat. Legendy, ikony i symboly kutilství. Milovníci rádiovek a impulzivních nápadů míří na Voyo úderností kladiva a i nyní vám dokáží, že byste vlastním nápadům rozhodně neměli stát v cestě. A pokud se vám náhodou nezadaří? Pat a Mat vám v každém díle ukáží, že vlastní nedokonalost je zcela normální věc. Novou řadu Pata a Mata pustíme i s nářadím na Voyo 9. února. Další veleúspěšné patálie této dvojky vás ale na Voyo čekají už nyní!

Zajímavost: ​Pat a Mat si získali diváky po celém světě, největší popularitě se ale těší v Nizozemsku, kde je nazývají jako Buurman en Buurman (Soused a soused). Jejich postavičky na konci každého dílu dokonce zvolají slavný pokřik „A je to!“, který v holandštině prakticky zlidověl a v češtině jej s holandským přízvukem dokonce vykřikují děti na pískovišti hned několikrát za den. 

Voyo vás do říše pohádek přenese dřív než řeknete „A je to!“ Široký výběr animovaných seriálů i hraných pohádkových hitů si už nyní můžete užít na Voyo.

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady