TO JE ZMĚNA! Hvězdu Pojišťovny štěstí Alenu Antalovou byste dnes nepoznali!

TO JE ZMĚNA! Hvězdu Pojišťovny štěstí Alenu Antalovou byste dnes nepoznali!
Zdroj: TV Nova / Profimedia / facebook.com

Herečka Alena Antalová hrála jednu z hlavních rolí v legendárním seriálu Pojišťovna štěstí. Tím se vepsala do srdcí televizních diváků. Dlouho ji však už na obrazovce neviděli. Co za tím stojí?

Sympatická Alena Antalová (44) byla častou rodičkou nejen v seriálu, ale je také ve skutečnosti. Zatímco v první sérii seriálu rodila jen jako, ve druhé a třetí museli scénáristé řešit její opravdová těhotenství. Dnes má potomky čtyři a jen dál dokazuje, že láska s jejím manželem Josefem Juráčkem, který si ji vyhlédl jako fanoušek a poté uhnal až k oltáři, je opravdová.


Herečka Městského divadla v Brně porodila na konci srpna 2014 dceru Marušku. Kromě ní se spolu s nadšeným podnikatelem Josefem starají o tři sourozence Alenku (10), Elenku (9) a Honzíka (7). Herečka ostatně vždycky říkala, že vychovávat děti považuje za tu nejsmysluplnější činnost.


V brněnském domečku je tak opravdu hodně veselo. Tatínek podnikatel se musí činit, aby zabezpečil velkou rodinu, neboť maminka se teď stará o úplně jiné věci než o své honoráře. Ženy jsou nyní navíc v šestičlenné rodině v silné přesile - jsou čtyři, oproti pouhým dvěma chlapům.
 

Galerie

Na prknech divadla se Alena v posledních letech nejvíce zapsala do povědomí rolí Mary Poppins. Ale to nebylo v Brně, ale v pražském divadle Hibernia. Z tohoto představení také pocházejí snímky. Poznali byste ji jako černovlasou, anglicku paničku?


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Marika Šoposká o vlastní svatbě: Budete překvapeni, co měla na sobě a kde se vdávala!

TO JE ÚLOVEK! Uniklo video, jak přisprostlá youtuberka uráží modelku! VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady