• TV Nova
  • NEČEKANÉ ODHALENÍ: Neuvěříte, co si v nouzi mažou ženy ve vězení na obličej!

NEČEKANÉ ODHALENÍ: Neuvěříte, co si v nouzi mažou ženy ve vězení na obličej!

NEČEKANÉ ODHALENÍ: Neuvěříte, co si v nouzi mažou ženy ve vězení na obličej!
Zdroj: TV Nova

Během Vánoc je ve věznicích režim o něco volnější než obvykle. Trestankyně si dokonce mohou dělat vánoční besídku. Ale co používají na obličej? To by vás jen tak nenapadlo!

Přehrát poslední díl

Vánoce jsou svátky štěstí, což moc dobře vědí i dozorci tří českých věznic, ve kterých štáb TV Nova natáčel dokumentární sérii Holky pod zámkem. Proto umožňují trestankyním udělat si ve vánočním týdnu jakousi besídku. Jak to při ní vypadá?

FOTO:  TV Nova

Během besídky se odsouzené ženy mohou namaskovat a vystupovat v souteži, ve které předvádějí nejen své masky a kostýmy, které si ve vězení samy vyrobí, ale také nějakou scénku. V dalším díle Holek pod zámkem tak diváci uvidí vězeňské ztvárnění třeba Jakuba Koháka nebo Patrika Vrbovského alias Rytmuse.
FOTO:  TV Nova

Jenže sehnat ve vězení potřeby na maskování není nic jednoduchého, a tak se ženy uchylují i ke krajním řešením. Aby docílily dokonalé proměny, ke které patří i pořádné strniště na tváři, použijí třeba krém na boty!
FOTO:  TV Nova

Odsouzené ženy sice tvrdí, že ve vězení se nestárne, protože tady nemusí řešit starosti běžného života, na druhou stranu – dostat se tady k čemukoliv, co jsou lidé zvyklí si běžně koupit v obchodě, je opravdu složité. Co udělá takový krém na kožené boty, když se dostane na jemnou pokožku obličeje?
FOTO:  TV Nova

Vánoce za mřížemi? Pro někoho nepředstavitelné, zločinci si za oddělení od společnosti mohou sami, ale to neznamená, že je nemrzí, že musejí nejkrásnější sváteční dny roku trávit ve vězení.
FOTO:  TV Nova

Jak takové Vánoce vypadají?


Sledujte další díl dokumentární série Holky pod zámkem ve středu od 21:30 na Nově!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

JAKÉ TO ASI JE? Neuvěříte, kolikáte Vánoce už Bobina ve vězení oslaví! Jak to zvládá?

ZASLOUŽÍ SI SVOBODU? Hlasujte, jestli by měli nezvladatelnou Dodu propustit na podmínku!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady