Princezna z Řachandy je těhotná! Denisa Pfauserová poprvé ukázala těhotenské bříško

Herečka a dabérka Denisa Pfauserová se na sociálních sítích pochlubila radostnou zprávou. S přítelem Martinem se za pár měsíců stanou poprvé rodiči.

O těhotenství informovala Denisa Pfauserová dojemným příspěvkem na svém instagramovém profilu. „Nemůžu se dočkat, až Tě poprvé uvidím. Až Tě k sobě přivinu. Až Ti spočítám prstíčky. Až Tě uslyším se smát,“ napsala herečka ke snímkům z prvního těhotenského focení.

Bublinko naše

„Nikdy Ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče. Bublinko naše, vím, že Ti dám všechno, co mám a budu se modlit, abys se svojí ztřeštěnou mámou měla svatou trpělivost,“ vtipkuje v dojemném vzkazu, který je adresovaný nenarozenému miminku.

Spekulace fanoušků

O těhotenství hlavní hrdinky pohádky Řachanda fanoušci spekulovali už před časem a především proto, že si měla herečka na snímcích v posledních pár týdnech zakrývat bříško. Všem spekulantům teď Pfauserová zatnula tipec. Je v pátém měsíci těhotenství a s partnerem Martinem, který se živí marketingem, už se nemohou dočkat, až přivítají na světě prvního potomka.

Pohádku Řachanda najdete na Voyo, stejně jako další filmy s Denisou Pfauserovou.

Sdílet
  • #Denisa Pfauserová

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady