Buffy, přemožitelka upírů se vrací! Koho ztvární Sarah Michelle Gellar v novém seriálu?

Herečka Sarah Michelle Gellar se fanouškům navždy zapsala do paměti jako Buffy, přemožitelka upírů. I když od konce natáčení seriálu uplynulo už téměř dvacet let, stále se o něm nepřestává mluvit. Co herečku při natáčení nejvíce štvalo? A jak reaguje na to, že ji i dnes kvůli této roli zastavují lidé na ulici?

Byla vyvolenou, která měla za úkol bojovat proti upírům, démonům a všemožným silám zla. Buffy se stala kultovní legendou mezi televizními seriály pro puberťáky. Její představitelka Sarah Michelle Gellar se po letech rozpovídala o detailech z natáčení.

Dvacetileté výročí

Ani po tolika letech nemůže herečka vyjít ven, aniž by jí někdo její nejslavnější postavu nepřipomněl. Navíc se blíží dvacetileté výročí od konce seriálu, protože poslední díl byl odvysílán 20. května 2003. Takže se zájem o něj v poslední době logicky opět zvýšil. 

Sarah Michelle Gellar na premiéře seriálu Wolf Pack
Sarah Michelle Gellar na premiéře seriálu Wolf Pack  |  FOTO:  Profimedia

Buffy navždy

V talk show Grahama Nortona se herečky moderátor zeptal, zda už pro ni neustále přetřásání Buffy není otravné. Ne, líbí se mi, že na ni lidé odkazují! Jen nepotřebuji, aby někdo připomínal skutečné datum a plynutí času, okomentovala to sama herečka, kterou citoval web Mirror

Když to někdo udělá, uvědomí si, že už není dvacetileté děvče, jako když začala s natáčením seriálu. Protože pak je to jako: Aha, teď si uvědomujeme, jak jsi stará.' Jinak mám pocit, že je to možná trochu záhada, dodala se smíchem představitelka Buffy.

Zpropadený krucifix

Na celé natáčení vzpomíná herečka v dobrém, ale na jedna věc ji přece jenom hodně štvala. Konkrétně šlo o ikonický řetízek s křížem, který v seriálu její postava neustále nosila. Hned jakmile přijela do městečka Sunnydale, tak jí ho daroval upír Angel, aby ji chránil.

Podle ní by stylová puberťačka Buffy Summers nikdy nic takového doopravdy nenosila. Měla jsem ten křížek samozřejmě pořád nosit a byl prostě vyroben rekvizitářem, vyjádřila se k tomu. Okamžitě dodala, že proti rekvizitářům nic nemá, ale jde jí o princip. Chcete, aby vám navrhli něco, co bude sedět ke každému oblečení. Ale mám drobné tělo a ta věc je strašně velká,” smála se během rozhovoru Sarah Michelle Gellar.

Wolf Pack

I když by se herečka nebránila návratu do seriálu, vypadá to, že se nic takového zatím nechystá. Do světa nadpřirozena se ale vrací jiným způsobem. Je totiž jednou z hlavních hvězd nového fantasy seriálu Wolf Pack, ve kterém má ztvárnit vyšetřovatelku Kristin Ramsey. Bude mít za úkol zjistit, co stojí za tajemným požárem v lese, který probudil jednu děsivou bytost. Hororově laděné prostředí má být ale jenom pozadí k prozkoumání niterných lidských témat a problémů reálného světa. Vypadá to, že se fanoušci původního seriálu mají skutečně na co těšit!

Sarah Michelle Gellar a  Freddie Prinze Jr.
Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. na premiéře seriálu Wolf Pack  |  FOTO:  Profimedia

Pokud máte rádi nadpřirozeno, podívejte se na film Pád, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Sarah Michelle Gellar

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady