Extrémní váhové proměny: Kterému ze slavných mužů se podařilo zhubnout 80 kilo?

Svou postavu často řeší ženy, ale shazování nadbytečných kil se týká i mužů. A hubnutí se rozhodně neobejde bez námahy. Své o tom ví mnohé známé osobnosti.

Kdo pro vytouženou postavu musel změnit životní styl od základů?

Martin Zounar

Nejnovějším bojovníkem za tělo bez faldů je hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, herec Martin Zounar. Podařilo se mu shodit více než 20 kilo. A dokonce vydal o hubnutí knihu Jíst, či nejíst – To je, oč tu běží.  

FOTO:  martin_zounar_official

Tomáš Magnusek

Že obezita neznamená vizuální, ale především zdravotní problém pochopil i režisér Tomáš Magnusek. V jednu chvíli se ručička na jeho váze zastavila na neuvěřitelných 177 kg. A tak si řekl, že s tím musí něco dělat. V českém i světovém šoubyznysu byste našli jen málo těch, kterým se podařilo zhubnout tolik. Tomáši Magnuskovi „odhodil“ 80 kilo.

Tomáš Magnusek s Pavlem Novým a Martinem Dejdarem
Režisér Tomáš Magnusek s kolegy Pavlem Novým a Martinem Dejdarem.  |  FOTO:  Profimedia
Tomáš Magnusek zhubnul
Tomáš Magnusek zhubnul 80 kilo.  |  FOTO:  Profimedia

Václav Svoboda

V roce 2016 se herec Václav Svoboda alias Lumír Nykl z Ulice rozhodl, že už ho nebudou zdobit tukové prstence a bolet klouby při každém pohybu. Do hubnutí se pustil s vervou! Z původních 122 kg se za tři měsíce díky pravidelnému cvičení s trenérem zbavil 14 kil.

FOTO:  TV Nova

Jan Řezníček

Ve dvou se to lépe táhne! Novým přístupem ke sportu, stravě a celkové životosprávě namotivoval Václav Svoboda i svého kolegu z Ulice. Jan Řezníček usoudil, že by mu nadváha v budoucnu mohla způsobit zdravotní komplikace a chtěl se cítit ve svém těle dobře. Neváhal a oslovil výživovou poradkyni. Podařilo se mu zhubnout 50 kilo.

FOTO:  TV Nova

Xindl X (Ondřej Ládek)

Když média obletěla fotografie populárního muzikanta Xindla X z Kanárských ostrovů, nikdo nevěřil svým očím. Ze zavalitého zpěváka, textaře a scenáristy se stal takzvaný beach boy. Zkrátka opálené tělo samý sval a šlacha. Jak se mu to podařilo? Během života na Tenerife odvedl každé ráno děti do školy a začal sportovat – ať už šlo o plážový volejbal nebo dlouhé procházky, jak prozradil webu Super.cz. Xindl X, který stejně jako výše zmínění kolegové začínal na váze přes metrák, zhubnul díky sportu, úpravě stravy a naprostého omezení alkoholu 20 kilo.

FOTO:  TV Nova
Xindl X zhubnul
Xindl X změnil životosprávu a výrazně zhubnul.  |  FOTO:  Instagram
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady