• TV Nova
  • Triky celebrit na posilvestrovskou kocovinu. Co zabírá na prince Williama nebo Cameron Diaz?

Triky celebrit na posilvestrovskou kocovinu. Co zabírá na prince Williama nebo Cameron Diaz?

Silvestr patří mezi oslavy, během kterých teče alkohol proudem. Může se tedy stát, že se druhý den probudíte s pořádnou kocovinou. Takové chvíle zažily také celebrity. A právě ty se podělily o tipy, jak s kocovinou zamávat. Co jim pomáhá?

Na veřejnosti se celebrity často chovají tak, aby je fotografové nezachytili při nějakém nevhodném okamžiku. Rozhodně se ale některé z nich umí s přáteli bavit.

Rada od prince

Princ William byl odmalička vychováván k etiketě a reprezentování svého rodu. Přece jenom je to následník britského trůnu. I tak si uměl užít zábavu. Magazín OK zveřejnil trik, který princ vyzkoušel na kocovinu. Dal si prý úhoře v želé, což je tradiční britský pokrm. Podle nutriční specialistky Deborah Walker jde o dobrou volbu, ale jen pokud se z toho lidem nedělá špatně, uvedl magazín.

Triky celebrit

S kocovinou se musel vypořádat také David Beckham. Ten si mimo jiné po probuzení připraví slaninový sendvič, jak mu poradit děda. Herečka Cameron Diaz zase nezapomene na vaječný sendvič a pivo. Její kolegyně Kate Winslet pije šálek čaje a pomerančový džus.

Agent 007

Recept na kocovinu má i představitel agenta 007 Daniel Craig. Ten si dává rehydratační nápoj. „Když se ráno probudíte a máte jeden v pohotovosti, vypijte ho celý... poté můžete pokračovat s pitím. Pokud jde o mě, tak je to otázka mezi životem a smrtí,“ citoval herce magazín.

Filmy s oblíbenými celebritami sledujte na Voyo.

Například Cameron Diaz můžete vidět ve filmu Jak porodit a nezbláznit se. Ukázku najdete ve videu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady