Elixír lásky od Cameron Diaz: Na co sbalila svého manžela?

Herečka Cameron Diaz se zářícím úsměvem proslavila po celém světě. V posledních letech o ní ale nebylo vůbec slyšet. Po svatbě s hudebníkem Benjim Maddenem se stáhla do ústraní a založila rodinu. Teď se po delší době ukázala v show kolegyně Drew Barrymore. A prozradila i tajný recept na získání mužského srdce!

Hvězdy z Charlieho andílků se pustily do další akce, tentokrát ale v kuchyni. Rozhodly se totiž společně připravit pokrm, na který Cameron Diaz sbalila svého současného manžela na prvním rande. A byla to taková láska, že to herečce stálo za to odejít ze světa filmu a mít s ním dítě. 

Prochází láska žaludkem?

Před osudným rande v roce 2014 spolu kamarádky byly na dvoudenním kurzu vaření se zaměřením na italskou kuchyni. Drew tehdy dokonce pomáhala Cameron s přípravami, to když ji odvezla do obchodu, aby si nakoupila suroviny. Herečky zřejmě moc dobře vědí, že láska skutečně prochází žaludkem. Zvlášť když jste urostlý chlap.

FOTO:  Profimedia

Středomořské jehněčí kotlety

Jakmile Benji ochutnal první sousto lahodných jehněčích kotletek s kuskusem, brokolicí a cuketou, nebylo cesty zpět. Chodit s hereckou sexbombou je sice super, ale nemusí to stačit. Když umí žena vařit, je teprve zaručen kvalitní a dlouhotrvající svazek. Ty, které se rády věnují jiným činnostem než postávání u sporáku, mají (někdy) smůlu.

FOTO:  TV Nova

Šalotkové zlato

Během rozhovoru herečka dokonce prozradila jednu speciální vychytávku, kterou v kuchyni používá. Ke zvýraznění chuti totiž do některých jídel přidává takzvané šalotkové zlato. Jde o zkaramelizovanou šalotku na olivovém oleji. Tenhle tip určitě stojí za vyzkoušení, protože podle reakce Drew půjde o skutečnou lahůdku.

Výpary z vaření dělají divy

Výpary ze šalotky zřejmě omámily při přípravě i samotnou Cameron Diaz. Po osmiměsíčním vztahu se totiž pár vzal. I když v minulosti chodila herečka s Mattem Dillonem, Justinem Timberlakem nebo Alexem Rodriguezem, nikdy se do svatby nehrnula. Nebo možná pověstné biologické hodiny umí tlouci tak, že z toho člověku začne třeštit hlava. A tlak okolí taky příliš nepomáhá.

Důchod a dítě

V roce 2015 proběhla velkolepá svatba, o něco později představitelka Charlieho andílka oznámila, že odchází do hereckého důchodu. Tím pádem měla čas soustředit se na příjemnější věci, než je práce. V prosinci 2019 tak přivedla na svět své první dítě, dceru Raddix. Soukromí si manželé pečlivě střeží, a tak se o ní na veřejnosti obvykle moc nezmiňují.

FOTO:  Profimedia

Comeback Cameron Diaz?

Příznivci herečky nemusí smutnit, k filmové kariéře se plánuje vrátit ve snímku s příznačným názvem Back in Action. Půjde o akční komedii, ve které si zahraje s blízkým kamarádem Jamiem Foxxem. Tentokrát už nechce, aby herectví ovládlo celý její život, jako se to stalo v minulosti, takže bude pravděpodobně s přijímáním nových nabídek velmi opatrná.

FOTO:  profimedia.cz

Cameron Diaz sledujte ve filmu Jak porodit a nezbláznit se, který najdete na Voyo.

Autorka: Lenka Vosyková

Sdílet
  • #Matt Dillon
  • #Cameron Diaz
  • #Jamie Foxx
  • #Justin Timberlake
  • #Drew Barrymore

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady