Tvůrci mění pravidla Jamese Bonda. Kteří herci mají šanci a kdo agentem nebude?

Fanoušci Jamese Bonda netrpělivě čekají, kdo nahradí Daniela Craiga, který už v dalších filmech nechce pokračovat. Dříve se už objevila řada slavných jmen, která by se mohla ve filmech objevit. Producent Michael G. Wilson jejich naděje ale zmařil.

Agent 007 slouží v britské tajné službě MI6 a letos slaví už 60 let. V této oblíbené postavě se vystřídaly hollywoodské hvězdy, a to například Sean Connery, Roger Moore nebo Pierce Brosnan. Naposledy agenta ztvárnil herec Daniel Craig, který se objevil v pěti filmech, ale další už nepřidá.

Důležitá změna

Tvůrci bondovek vybírají nového nástupce. A je to veliká zodpovědnost. Fanoušci zaznamenali, že by se agentem mohl stát herec Tom Hardy nebo Idris Elba. Ti by ale podle nových informací roli neměli dostat. Producent Michael G. Wilson uvedl, že by do role chtěl obsadit herce kolem třiceti let. „V minulosti jsme se snažili hledat mladší lidi," citoval producenta portál The Sun. Podle něj by se do role hodili.

Šance na roli

I když Elba nebo Hardy nejspíš ze seznamu tvůrců vypadli, ve hře jsou stále jména, která stojí za povšimnutí. Agentem 007 by se mohl stát například Henry Cavill, Richard Madden nebo Regé-Jean Page. Je ale také možné, že se na seznam dostanou i jiní herci. Na to si fanoušci budou muset ještě počkat, protože tvůrci chtějí nejdříve vybrat padoucha.

Výběr rolí

Filmy s Jamesem Bondem jsou oblíbené. Fanoušci vždy netrpělivě čekají nejen na to, kdo se stane agentem, ale také je důležitá role padoucha nebo bond girl. A tvůrci to dobře vědí. „Sedneme si se scenáristy a přemýšlíme Čeho se svět bojí? a Kdo je Bondův padouch?‘. Na to se na začátku opravdu soustředíme," vysvětlila producentka Barbara Broccoli. Vybrat se musí také autorka nebo autor ústřední písně, která fanoušky velmi zajímá. Může bojovat i o Oscara. V roce 2012 vydala zpěvačka Adele píseň Skyfall, která dostala stejný název jako film. A také se může pyšnit hned několika významnými cenami. Píseň vyhrála Grammy, Zlatý Glóbus i Oscara. Mezi další známé písně patří Goldeneye od Tiny Turner nebo Diamonds Are Forever od Shirley Bassey.

Sdílet

Nejnovější videa

Články