Michal Reitler získal cenu Progressive Killer! Co to pro něj a pro Voyo znamená?

Cenu Progressive Killer pro významnou televizní osobnost střední a východní Evropy letos získal ředitel vývoje obsahu TV Nova Michal Reitler. Cenu převzal v Kině Scala v Brně, kde se výroční festival Serial Killer konal již popáté.

Michal Reitler byl z udělení ceny Progressive Killer opravdu nadšený. „Je to takový impulz, potvrzení, že o něco usilovat, nebát se být provokativní, diváky rozrušovat nápady, humorem, napětím, že to prostě má cenu jednoduše,“ popsal své bezprostřední pocity.

​Odvážné projekty

Pro Reitlera je získání této ceny především potvrzením, že když se pouští do odvážných projektů, jsou nadšeni nejen diváci, ale i odborná veřejnost. A to se podle něj vyplatí. Rozhodně v tom tedy hodlá pokračovat. „My máme plný development projektů, které už jsou v různých fázích vývoje. Některé jsou připravené do realizace, některé už točíme, některé už jsme odvysílali, čili my máme za sebou rok intenzivního vývoje a řekl bych, že velká část těch projektů je odvážná a progresivní,“ upřesňuje Reitler. 

Nové seriály pro Voyo

Těší se především, až divákům představí Krále Šumavy. První díl této minisérie mohli účastníci Serial Killeru vidět už v sobotu v Kině Scala. Finální dokončovací práce momentálně probíhají u seriálu Gumy, kde se mohou diváci těšit na Richarda Krajča a Davida Švehlíka v hlavních rolích.

​Kam Reitler směřuje?

Michal Reitler má ale samozřejmě další metu, které by chtěl dosáhnout. „Ta meta je učinit Voyo trvale atraktivním. Pořád přinášet věci, které jsou v něčem mimořádné. A stejně tak máme velikou ambici, aby TV Nova pořád přinášela zábavu divákům. Aby je dokázala dojmout, napnout, rozesmát, aby jim poskytla útočiště, klid, prostě aby je těšila,“ doplnil Reitler.

Jak probíhal festival Serial Killer zjistíte v reportáži:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady