Danny a Sandy v Tváři, SuperStar i Gymplu! Které vystoupení vás uchvátilo?

Písně z legendárního muzikálu Pomáda zbožňují miliony lidí po celém světě. Není proto divu, že vzniká tolik cover verzí, ať už v jazyce daného státu, nebo v originále. Podívejte se na ta nejpovedenější vystoupení v pořadech TV Nova!

Tvoje tvář má známý hlas

V závěrečném díle nejnovější řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se jako drsňák Danny a něžná Sandy představili Saša Rašilov a Denisa Nesvačilová. Společně vystřihli nezapomenutelný duet Summer Nights. Celé video najdete výše.

Stejnou skladbu předvedli v tomto pořadu v roce 2017 také Markéta Konvičková a David Gránský. Můžete sami posoudit, komu se vystoupení povedlo lépe. 

V závěru filmu dojde k velké proměně obou hlavních představitelů. Protože chtějí být spolu, dojde jim, že musí změnit svůj dosavadní přístup. Se závěrečnou písní You're the One That I Want to v Tvojí tváři v roce 2018 rozjeli Jitka Schneiderová a Roman Vojtek. 

SuperStar

Pomáda se objevila také v pěvecké soutěži SuperStar. Horké letní noci si alespoň na pódiu užili Sabina Křováková, Adam Kukačka a Štefan Pčelár ve finále v roce 2013.

Že je jediný či jediná, po kom touží, to si v rámci vystoupení vyznali i Lukáš Adamec a Gabriela Gunčíková během finálového večera v roce 2011.

Gympl s (r)učením omezeným

Legendárním muzikálem se inspirovali i tvůrci oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným, který se vysílal během let 2012 a 2013. Zajímavostí je, že jednu z hlavních rolí ztvárnil Milan Peroutka. Jen vypadal o dost jinak, ale pěvecky válel už tehdy.

První krok

I populární seriál První krok z roku 2009, který je nabitý hudbou, tancem, vášní a emocemi, ztvárnil jedno vystoupení z tohoto filmu. Hlavní hvězdou byla herečka Pavla Vitázková, která si s rolí Sandy poradila na jedničku.

​Všechny tyto seriály a pořady můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady